Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kell kérnünk engedélyt szerená...

Kell kérnünk engedélyt szerenádhoz?

Figyelt kérdés

Jövő héten szerenádozunk a tanárainknak, és azon gondolkoztunk, hogy be kell-e jelenteni a rendőrségen, mert még éjfél körül is kint fogunk énekelni, és nem akarjuk, hogy csendháborítás miatt a másnapi ballagásunk helyett egy fogdában hűsüljünk. De nem röhögnek ki minket, ha ezzel bemegyünk a rendőrségre?


Előre is köszönöm a választ!


2009. ápr. 23. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem kell....én még nem hallottam ilyenről.mi hajnali 2-ig voltunk de nem volt gond...
2009. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizony kell!


Mi is kertunk, annyibol allt, hogy le kellett nekik irnunk, hogy kb. milyen utvonalon megyunk, es mikor kezdunk. Ennyi. Fontos, hogy kerjetek, nehogy valaki ratok kuldje a rendoroket.

2009. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
90%
Ha kedvelitek a tanáraitokat, akiknek szerenádozni akartok, akkor arra is gondoljatok, hogy bizonyára szeretnének jó viszonyban lenni/maradni a szomszédaikkal. Ez egy szép szokás. Ha valóban énekeltek, és a jó hangulatban azért tudtok kulturáltan viselkedni, akkor nem fognak feljelenteni. Ha pedig valaki jelzi nektek, hogy zavarja amit csináltok, akkor legyetek rá is tekintettel,hiszen nem mindenki tartja számon ezt szép szokást. Az otthonában éjszaka pedig aludni szeretne és lehet, hogy beteg, lehet hogy másnap autót, buszt, stb. kell vezetnie, mert ez a munkája és nem alhat el a volán mögött. Jó szerenádozást és jó időt hozzá!
2009. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell, ahogy a második válaszoló írta. Leírjátok hogy hány órától hány óráig tart kb., és milyen útvonalon mentek.
2009. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor most már csak meg kell győznöm az osztálytársaimat, hogy erre szükség van, mert amikor felvetettem ezt a kérdést, akkor kiröhögtek, hogy ne legyek paranoiás. Köszönöm még egyszer a válaszokat!

2009. ápr. 23. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizony hogy kell !!!! utvonallal együtt kell kérelmezni!!!
2009. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!