Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lennél rendőr a mai zavaros...

Lennél rendőr a mai zavaros politikai helyzetben?

Figyelt kérdés
Az érdi lövöldözés valóban helytelen reakció volt a rendőrök részéről,de én már úgy érzem, a cigányok direkt cukkolják a rendőröket.A meglőtt ffit is több alkalommal figyelmeztették,mert jogosítvány nélkül vezet.Mi az, hogy jogosítvány nélkül!!!! Én próbálnék így autózni, nem figyelmeztetne a rendőr,hanem ide a kulcsot és tessék gyalogolni,a kocsiért meg majd jön valaki. Nekik meg csak ejnye-bejnye? Akkora házuk van, de tanfolyamra pénz= nuku.Szerencsétlen rendőrt meg szívatják,heccelik,aztán meg a rendőr agya bedurran- a pisztoly meg eldurran.Miért törvényen kívüliek a romák?
2009. ápr. 30. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%

Valóban lehet hogy rád nem lőttek volna rád, de ő cigány, rá lehet lőni-vélekednek így.Az hogy jogosítvány nélkül vezetett, nem jelenti azt hogy nincs, vagy nem volt neki. Volt neki. Egyébként meg közúti baleseti statisztika nem készül faji hovatartozás szerint, de biztos hogy nem a cigányok emelkednének ki benne. Nézzük már meg hogy egy nap hány jogsit vesznek el, abból hány cigányé.

Az a szomorú, hogy egy rendőr agya elborulhat, és eldurranthat egy fegyvert.hol élünk?És még ez a szegény?

Én bezzeg nem lövöldözhetek csak ugy ha eldurran a munkahelyemen az agyam,ugy, hogy nem büntetnek meg, mert ugyebár szegény rendőr nem célzott lövést adott le, csak véletlenül elsült.Hát igen,ha a te testvéredre is egy kósza golyó várna valahol , lehet nem sajnálnád a rendőrt.

2009. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem csak most,én soha nem lennék rendőr.Nem szeretek senkit bsztatni.
2009. ápr. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Én sajnálom a rendőrt,és nem csak őt hanem a kollégáit is mert nagyon meg van kötve a kezük és mindenfelől támadják őket!Tényleg nem értem miért téma ez a cigány jogsi nélkül nem állt meg a felszólitásra,sőt menekülés közben elsodorta a rendőrt (megjegyzem olaszliszka cigányt sodortak el autóval mi lett a vége?)ő meg önvédelemből használta a fegyverét.nem volt ártatlan a férfi hiszen többször figyelmeztették már jogsi nélkül ne vezessen!mégis mit várt?tudatában volt ha meglátják,hogy megint kocsikázik már nem ússza meg figyelmeztetéssel!nem vagyok rendőr rokonom sincs köztük de szerintem a politikusok baszták el ezt nagyon,hogy a rendőrnek semmi joga és tekintélye nincs pedig régen a csendőr képes volt egyedül rendet tartani két három faluban is!miért? mert volt tekintélye!Én szívesen lennék rendőr ha megadnák a szükséges támogatást a közbiztonság megteremtéséhez!de ezt a jelenlegi politikai elittől lehetetlen!így most nem lennék!
2009. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

én nemcsak hogy lennék, hanem hamarosan leszek is.

családomban is van pár rendőr, és mindannyian megbecsülten, sokév munka után mentek nyugdíjba.

tudom hogy nehéz a mai helyzet, de én becsületes és szorgalmas munkával megteszek majd mindent amit tudok, a közbiztonság javítása érdekében.

2009. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Az nagy közbiztonság hogy minden következmény nélkül elsülhet egy rendőr fegyvere.
2009. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Elég szomorú, hogy a rendőr ilyet tett. Legalább rendesen találta volna el. Vicc, hogy célzott lövést ad le és nem tudja fejbenyomni.
2009. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az utolsó előtti válasz miért lett lepontozva???

szerintem nem mondott semmi olyat...


( Ez a válasz 38%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 14:18 )

2009. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudok, mit szólnátok amerikában, ahol a rendőr előbb lő, aztán kérdez.

Azért itthon nem olyan gyakori a lőfegyverhasználat, de ha egyszer elsül, akkor aztán meglincselnétek a rendőrt. Amúgy ha jól hallottam a vizsgálat jogszerűnek itélte a fegyverhasználatot, mivel a rendőrök élete vaszélyben volt.

Sajnos tényleg van kötve a rendőrök keze. Soha nemfognak úgy tudni intézkedni, hogy az mindenkinek jó legyen, ezért nem is irigylem őket. Folyamatosan piszkálják őket, pedig őket is irányják, ha más nem, hát a parancsnokok. Az állampolgárok pedig úton-útfélen beszólnak nekik. Szerintem senki nem szereti, ha belepofáznak a munkájába.

És igen sajnos ebben az országban a romák tényleg mindent megtehetnek. Deén sem piszkálnám őket szaros kilencven egy-két ezer forintos fizetésér, mert bármikor megvárhatják az embert a háza előtt és kére-zöldre verik, vagy agyonverik, amire volt már példa. Mert ugye a romáknak is akkor nagy a szája, ha csoportosan küzlekdnek. Persze egy embert könnyű leteperni, ha tizen támadnak rá.

2009. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Tejesen egyetértek abba hogy nagyon meg van kötve a rendőrök keze. Minden ügyért már citálják őket kivizsgálásra a híradó meg úgy állítja be az egészet hogy "hát a gonosz rendőr" ezt meg azt csinálta szegény ártatlan jogsi nélkül menekülő emberkével... engem személy szerint nagyon idegesít a médiának ez a fajta hozzáállása...

Bár a megfogalmazásod a kérdésben hogy "eldurran az agya" azzal nem értek egyet mert senki sem ölhet embert azért mert ideges :)

2009. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
vagyis úgy értem nem lőhet meg embert mert ideges, bár az előző is igaz
2009. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!