Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségnek Magyarországon...

A rendőrségnek Magyarországon nincs tekintéje?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy sok ember sz*r arra, hogy ha a rendőrök kimennek, megállítják, igazoltatják, vagy bármi.

Legtöbben anyázzák folyton a rendőröket, a rendőrséget,

Még, ha beviszik is akkor is anyázik a bilincsbe a kocsiba, meg fel van háborodva, hogy semmit sem tett, és így bánnak vele.

Amerikai rendőröket inkább látom, hogy ott van azért inkább tekintéje a rendőrségnek.Vagy ez csak a látszat, hogy ott inkább meghúzzák magukat az emberek, ha intézkedik egy rendőr?

Magyarországon miért tojik mindenki a rendőrségre?


2011. okt. 23. 18:37
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
57%

Ok! Akkor válogatják őket. De kik közül? Az egyik rendészeti suli mellett lakok. Hát szánalom, hogy kik fognak minket megvédeni :( Csoportba járnak , akkorák mint a 13 éves fiam, és azon kívül hogy sportosak, a viselkedésük kritikán aluli. Beszólogatnak, idétlenkednek, és már most valakinek hiszik magukat.

Nem tudom mit oktatnak nekik, de egy csekket nem tudnak megírni élesbe.

Volt egy gyorshajtása férjemnek, lakott terület 58... csekk készül. Meg kéne tanítani a diákokkal a számnevek írását. /Két rendőr figyelte szöszit, ahogy töltötte a csekket, mi szakadtunk férjemmel a röhögéstől/ A végeredményt meglátva, már a könnyeink is potyogtak. Két hétig ezen röhögtünk.


Amúgy nem kell a vakítás, a környezet tanulmány, amit a családok átvizsgálása jelent, egy nagy vicc. Közvetetten volt részem benne.

2011. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként közvetetten én is a részese voltam a fiam által,akit a látásának mélységéllesége miatt nem vettek fel , de végigcsinálta a felvételit és elmondta a pszichológiai tesztek kérdéseit is. Azt közölték vele, hogy túl "jó" lenne rendőrnek, mert nincs benne egy szemernyi brutalitás. Elmondásas szerint az idegen gyülölettel, cigányellenességgel, nacionalista érzelmekkel és zsidó ellenességgel felvérzett barátjai ragyogóan megfeleltek, de volt olyan is, aki az első orvosira kontaktlencsével ment, hogy már eleve kizárja a szemészeti ellenőrzést is.Nem akarok elfogult lenni, de fizikailag, gondolkodásban és közéletben is kiválóan megfelel, de a hülye gyerekem álma továbbra is az, hogy rendőr legyen. Munka mellett dolgozik, hogy összegyűjtsön annyi pénzt, hogy a szemén korrekciós mütétet tudjanak végrehajtani és végre megfeleljen.
2011. okt. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
76%
Csodálkoztok ?: nem akarok általánosítani de ismerek olyan rendőrt aki ittasan vezet,korrupt stb nem is egyet?!DE mielőtt bárki is kérdi miért nem jelentem fel:mert nem vagyok saját magam ellensége DE hányok TŐLÜK !!!!!
2011. okt. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
48%

Itt az altalanositas a legnagyobb problema! Mert ha latsz egy nyikhaj, korrupt, nem oda valo rendort akkor azt hiszed mind ilyen. Ennyibol a rendorok is altalanosithatnanak.

Amugy meg azon kellene elgondolkodi, hogy ha bajba kerulsz ki fog rajtad segiteni? A rendor akit elotte nap le anyaztal ugyan ugy oda fog menni es meg fog vedeni.

2011. okt. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
49%
Azért nincs tekintélyük, mert nem merik a fegyvert használni, meg a cigánnyal sem mernek mit csinálni, nincs jobb dolguk, mint az autóst szívatni, meg a közterületen citromos!!! sört ivó fiatalokat húszezerre büntetni!
2011. okt. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Tehát ez a baj, ha igy gondolkozunk, hogy általánosítol és segítséget vársz ! . Hát ha valaki érdekből megy el rendőrnek, akkor rosszul tesz, mert ez nem az a foglalkozás. Véleményem szerint van egy pár foglalkozás, amit csak hivatással lehet csinálni és többek között a rendőri munka is az. Az lehet, hogy ezt kormányunk meglovagolja és kihasználja, igy kiszolgáltatott helyzetbe hozza azokat is akik szeretik csinálni. Szokták volt mondani, hogy munkájuk szinten megfizethetetlen. Na - épp ezért meg sem fizetik őket sem, meg még nagyon sokakat. Ettől függetlenül szerintem hulljon a férgese, a legjobbak viszont maradjanak és azokért én is szívesen kiállnék, de korrupt haszonlesőket nem szivesen látok én sem.
2011. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


Köszönöm! (A többi hivatástudattal rendelkező, és a munkáját lelkiismeretesen végző kollégám nevében is!)

2011. okt. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Addig nem is lesz, ameddig egymást fúrják a kollégák, és ameddig tombol a szervezetben a korrupció a legjelentéktelenebb kisrendőrtől a belügyniniszterig.
2011. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:

Azt mondják, hogy miért ezzel meg azzal foglalkozik.

Ha a kocsma mellett lakó öreg néni betelefonál a rendőrségre, hogy az utcán fiatalok hangoskodnak, akkor a rendőrnek kötelessége kimenni. Ha a rendőr ott meglátja, hogy (a Magyar törvényekre fittyet hányva) az utcán italoznak, akkor azt neki kötelessége szankcionálni.

A fiatal italozó persze flegmázik a rendőrrel, hogy "miééé nem a bűnözőkkel foglalkozik", miközben a rendőr a kötelességét teljesíti. Amikor meg megkapja a csekket akkor meg "k@cs@g rendőr".

Viszont ha valaki egy félóra múlva bejelentést tesz, hogy valakit éppen vernek az utcán, és éppen az az italozó fiatal lesz az, akkor ugyanaz a rendőr szemrebbenés nélkül segíteni fog rajta, mert ez is ugyanúgy a munkája, mint az, hogy az utcán italozót vagy szemetelőt megbüntesse.


Ha hozzám odajön a rendőr, odaadom neki a személyimet, leellenőriz, és ennyi, megy tovább.

Nem szoktam az utcán inni, és érdekes, engem, nem b@sztatnak.

Sokszor látom viszont, hogy manapság menő dolog beszólni a rendőrnek, mikor igazoltatás után elmegy a rendőr, a kissrác azzal vagánykodik, hogy milyen menő, hogy ő be mert szólni. Az a baj, hogy mostanában ez egyeseknek "menő", ezzel tudnak beilleszkedni a baráti társaságba.

2011. nov. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
ezzel bizonyos mértékig egyet tudok érteni, de ha olyan helyen italozok (bevallom) a társaságommal, ahol tényleg senkit nem zavar, mondjuk egy parkban éjfélkor minusz 10 fokban, akkor azt hiszem érthető, hogy az ember azt mondja, hogy miért nem a bűnözőkkel foglalkozik és ezt azért mondom, mert nem pesti vagy meg nyugati, hanem vadkeleti és tényleg ezerszer fontosabb lenne a bűn által sújtott részeken járőrözni! az tényleg csicskaság, hogy utánaszólnak a rendőrnek egyébként, én ezért szoktam a szemébe mondani :)
2011. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!