Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mire számítsak? Egy felújítand...

Mire számítsak? Egy felújítandó lakásban megnéztem pár piperét, erre rám akar a tulaj verni egy ékszerlopást. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval a lakást a barátom újítja fel, a tulaj két igazi sunyi sznob, mi is a társasházban bérlünk lakást. A felújítandó részben értékes (és akinek van egy kis esztétikai érzéke, érdekes) antik használati és egyéb tárgyak vannak. Tehát a barátom fent dolgozott, (itt ki kell emelni, hogy a barátom sem egy totál megbízható ember, apja egy brutális alkoholista volt és(talán írhatom, hogy ebből köv.) ő is volt büntetve már fizikai erőszakért ,de rendes és kedves , csak az a típus akit nem szabad sokat(tényleg sokat) piszkálni, mert elszakad a cérna(magyarul pszichikailag beteg), már elég sokat segítettem neki.

Szóval a kertben dolgozott egy tetovált, nemrég szabadult fiatal srác, akit felküldtek mellé segíteni. Az meg az én nem normális barátommal együtt elkezdte csinálni a fesztivált.(tehát két olyan ember, akit normál ember nem hagyna egyedül a lakásában már "fejre" sem)

Vagyis a barátom nem csinált semmit(mert nagyon örül az albérletnek és nem akaja eláztatni magát) , csak jól elhülyéskedtek munka közben, csak arról tudott, hogy a srác belenyúlt a hűtőbe, meg szarul csinált fent a dolgokat.

Aztán én egy-két napra rá felmentem segíteni, persze nem volt sok munka, és én is körbenéztem (meg is fogdostam mindent, szerintem más is megtette volna mivel még nem láttam olyat) -ilyen "felhozatal" után.Erre másnap délben meg lejött a tulaj üvölteni, hogy adjam vissza az ellopott ékszereket, meg (azt már tudta, hogy a "kerti pasas" valószínű elvitt mást is) és rám hívta a rendőrséget. Persze nem én lettem az első számú gyanúsított, de a tulaj este leüzent nekem, hogy adjam vissza az ellopott piperecuccot :O. Mitöbb még a barátom is megfenyegetett, hogy a tetoválásos srác is(szerinte jogosan) bosszút fog állni rajtam amiért(szerinte) felnyomtam a rendőröknek, hogy lehet ő vitte el az ékszert. Persze én is gyanúsított vagyok.


2011. nov. 10. 10:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, ki volt az a marha, aki ilyen bagázst behívott a lakásába.
2011. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!