Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit jelent az, hogy egy...

Mit jelent az, hogy egy kiskorúnak érvénytelenítve van a személyi igazolványa?

Figyelt kérdés

Feleségemmel folyamatban van a válóperünk, gyermekelhelyezésről nincs még jogerős ítélet, mert hamarosan következik a pszichológiai vizsgálat, ami javarészt dönteni fog. Én is szeretném a gyermeket, mert feleségem idegileg labilis, ököllel ütlegeli a kocsimat, gyermekemet próbálja elidegeníteni tőlem stb. Most a téli szünetben szeretném elvinni gyermekemet pihenni külföldre. Ehhez kéne személyi igazolvány vagy útlevél. Rendőrségen megkérdeztem és van gyermekemnek érvényes személyi igazolványa. (feleségem letagadta mikor rákérdeztem, ennek hatására mentem el a rendőrségre) Eltelt 1 hét, újból rákérdeztem feleségemnél, hogy biztosan nincs személyi igazolványa? erre ő ismét azt mondta, hogy nincs. Újból elmentem a rendőrségre, és már valóban azt az információt kaptam, hogy érvénytelenítve lett.

Erre irányul a kérdésem, hogy feleségem bemehetett és bejelentette, hogy pl. ellopták, elveszett stb. ?


2011. dec. 12. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Nem lenne egyszerűbb leütni az asszonyt?
2011. dec. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig nem vagyok egy agresszív ember, de le a kalappal az a férfi előtt aki nem üt meg egy ilyen nőt! Tényleg borzalmas amit művel, de csak magamnak ártanék ha megütném. Így is foggal körömmel keres hibát bennem, de eddig csak annyit sikerült kihoznia, hogy másik nadrágban vittem vissza a lányomat!! :)
2011. dec. 12. 10:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Így akkor sokkal jobb, egyszerűen csináltathatsz neki egy új személyit.
2011. dec. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!