Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért mekkora büntetést kapna...

Ezért mekkora büntetést kapna egy átlag polgár?

Figyelt kérdés

Játszogatok a GTA-val és azon filózok, a valóságban hány évre csuknának le itt, Magyarországon, ha ellopnék egy rendőrautót és villogva-víjjogva végigdöngetnék a városon (nem okoznék kárt, csak jól szétzilálnám a forgalmat), majd visszavinném ugyanoda (a menetiránnyal szembe hajtva, természetesen :)), ahonnan elhoztam - és ott már várnának a zsaruk.

Azon kívül, hogy valószínűleg laposra vernének a fogdában a pofátlanságért, mire számíthatnék?


2011. dec. 19. 12:34
 1/8 A kérdező kommentje:
jav.: mármint a forgalommal szembe. ;)
2011. dec. 19. 12:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy lezárnának,,max pénz bírság lenne belőle.Meg megnéznék az elmeállapotod:),,mert csak egy hülye lop el egy rendőr autót és csinál vele műbalhét,,:D
2011. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én múltkor egy tankkal garázdálkodtam a gta-ban.lőttem mindenre ami mozog illetve elütöttem mindent

azé szerintem minimum halálbüntetés járna ha élőben csinálnám.:D

2011. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itthon nem, max. életfogytiglan, de inkább elmegyógyintézet.
2011. dec. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lopás, több közlekedési szabály sértés ill. bűncselekményt követnél el. Tetemes pénz büntetés és szerintem 5 év dutyit biztos kapnál vagy 10 év elmegyógyt.
2011. dec. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem, hinném,hogy a börtönt kapna.Stohl András mennyit kapott és pedig mit csinált 2x is,,:(
2011. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem okoznal? Azzal, hogy jogsi es autovezetesi rutin nelkul a forgalommal szemben akarnal szaguldozni? Ezt meg profi soforok sem feltetlenul tudjak megcsinalni, a hetkozapiak 99%-ban nem, te meg 1000000000%-ban nem. Arrol nem beszelve, hogy ha elkotned a kocsit, szerinted megvarnak a zsaruk, hogy kifurikazd magad es visszavidd a helyere? Jogi tenyallasok kozul miminum a jarmu onkenyes elvetele, kozuti veszelyeztetes, tiltott jarmuvezetes (ha nincs jogsid, marpedig szerintem nincs). Es ez csak akkor ha tenyleg nem okoznal kart, nem utnel el senkit, amit erosen ketlek.

Olvastal arrol a 14 eves kissracrol aki leszurta az iskolatarsat a suli wc-ben a multkor mert abba a videojatekba kepzelte magat amit jatszani szokott? Ra emlekeztetsz! Veszelyesek vagytok mert teljesen elsorvasztja az agyatok es a realitas erzeketek ez a sok hulye videojatek. Menj kirandulni inkabb!

2011. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Utolsó: Jócskán elmúltam már 14...:)

Amúgy nem vagyok ám (teljesen) hülye és nem kellene senkit sem annak nézni!:)

A realitás érzék meg relatív. Mi a realitás egy olyan világban, ahol mást sem hallasz, látsz, mint erőszakot, korrupciót és gyűlöletet? A mai világban talán még a "hülye" videójátékok a legkevésbé károsak - összehasonlítva bármelyik médiummal vagy - sok esetben - a való élettel! De nem akarok vitázni, nem ezért tettem fel a kérdést. :)

2011. dec. 27. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!