Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg csak úgy bármikor...

Tényleg csak úgy bármikor lehet testüreg vizsgálatra kényszeríteni valakit?

Figyelt kérdés
Ti nem tartjátok felháborítónak mondjuk egy ártatlan nő esetében? Több ember előtt meztelenül beletúrni valakibe, csak mert úgy tetszik, és ez törvényes? Mert szerintem lekileg felér egy nemi erőszakkal, főleg azoknak akik szégyenlősek, gátlásosak, vagy akár még szüzek.
2012. jan. 16. 13:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

És ezért megmotozták???? Na neeeeeeeeee! Ezt ugye Te sem hiszed el. Az oké, hogy lopás miatt kipakoltatják a táskáját és az összes zsebét, de hogy átvizsgálják, ne haragudj de ez kamu!


A rendőrnő

2012. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem voltam ott, de akik mesélték csak nem találták ki.
2012. jan. 16. 16:20
 13/14 bánomisén ***** válasza:
100%

Kérdező, miért ne találták volna ki? Hiszen ha vannak emberek, akik bajba kevernek ellopott dolgokkal másokat, akkor vannak olyanok is, akik kitalált történeteket mesélnek olyan hiszékenyeknek, mint pl. te.


Az általad említett esetben legfeljebb ruházatátvizsgálásra kerülhetett sor - beleértve a sulitáskát is -, ez viszont nem motozás, azaz nem testüreg-átvizsgálás. Egyébként is fölösleges, egy kamasz, ha már olyan értéket tulajdonít el, hogy rendőrségi ügy lesz belőle, az első rendőrségi kihallgatás alkalmával úgy megijed, hogy elmond mindent. Tapasztalat, merthogy én meg kb. egy évtizeden át voltam rendőrnyomozó.

2012. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát jó ezek szerint tényleg nem volt igaz. : /

Köszönöm a válaszokat.

2012. jan. 16. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!