Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Rendőrség Informatikai...

A Rendőrség Informatikai Osztályára hogyan lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
Sajnos eddig semmi érdemlegeset nem találtam erről az interneten. Ha valaki tudna ebben az ügyben segíteni azt nagyon megköszönném.
2012. jan. 18. 05:32
1 2
 1/11 Editte ***** válasza:
100%

Hali:)

Nem egyértelmű a kérdésed, többnyire nincs informatikai osztály a városi kapitányságokon, csak a Főkapitányságokon. Általánosan: felsőfokú informatikai, pl. 2 éves rendszergazda vagy főiskola (mérnök informatikus, programtervező informatikus)végzettség. Önéletrajz, motivációs levél, a megyei, fővárosi, egyéb rendőrségen lévő HR Igazgatóságnak legtöbbször:)

2012. jan. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]


erre gondoltam

2012. jan. 18. 17:46
 3/11 Editte ***** válasza:
100%

Hali:)

Oké! Akkor mindent tudsz! ORFK Humán. Ha a végzettséged jó, arra a címre mehet az önéletrajz. Esetleg valami ismerős arrafelé?:)

2012. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát az ORFK-nál van egy aránylag magas beosztású távoli ismerős :D
2012. jan. 18. 19:12
 5/11 A kérdező kommentje:
Szóval szinte bármilyen felsőfokú informatikai végzettség megfelel. Egyéb végzettség nem kell? Esetleg jogi vagy hasonló?
2012. jan. 18. 19:14
 6/11 Editte ***** válasza:
100%

Hali:)

Jogi? Az van? Rajta! Nagyon távoli ismerős? Mindegy akkor is keresd fel. Szépen, kedvesen, szívhez szólóan beszélj vele és kérd meg, hogy picit segítsen! Az emberek imádnak segíteni másoknak, hiszen a legtöbbjük úgy került adott munkahelyekre, hogy valaki segített neki:)

2012. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fú, ha én ott dolgoznék, vadásznám a pedofilokat, mint a szél!
2012. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

21:27-nék


Őszintén? Elsődlegesen és is azért szeretném ezt a hivatást választani.

2012. jan. 19. 22:46
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Informatikai Főosztály nem vadászik senkire. Kiszolgáló feladatokat látnak el. Ha vadászni szeretnél, akkor NNI vagy BRFK.
2012. jan. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én hülye vagyok az informatikához, de ha nem lennék, tényleg sorban szedném le azokat a beteg korcsokat. Le nem lőném - tehát a vadászat itt átvitt értelemben szerepel :)

A cellatársai úgyis eljátszadoznának vele, hogy úgy mondjam....

2012. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!