Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megbüntetnek ha az utcán...

Megbüntetnek ha az utcán Hitleres pólóba járkálok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
100%

szerintem hord de csak akkor ha tudod miket csinált...

én hordanám nyugodt szívvel, de nem hordom, nem veszek, de ha adnának egyet hogy vedd fel és mené benne az utcán, akkor felvenném és hordanám a führer portréját:)

aki meg azt mondja leköpné/megverné annak üzenem monitorharcos:), ha meg mégis meg meri csinálni és nem olyan emberbe köt bele mint azt első látásra hiszi, és két pofonból a fölre küldi akkor majd nézeget...

ui.:a tücskök egyedül visszahúzódó álatfaj, de csoportba rajok

2010. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj!Ezekre a zsidokra meg rohadt kommunista szarokra ne halgass!En lany vagyok,es mar en is jarkaltam Hitleres poloba,es ime...elek,senki sem szolt be,a rohadt zsidok,meg a ciganyok bamultak egy kicsit,de en elveztem,hogy Hitleres poloban voltam!Ne is figyelj ezekre a zsidokra,akik itt probalnak megfenyegetni,hogy majd jol megvernek,meg lekopnek,ugyanmar!Azt sem tudjak,hogy hova valosi vagy,hogy hivnak,hogy nezel ki....Szard le oket!!!
2010. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
7%
kedves utolsó válaszoló tedd azt majd a cigányok jó agyonvernek és akkor meg tanulod hogy nem kéne hitleres pólóba járni.
2010. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
100%
engem nem vertek ossze es ot sem fogjak
2010. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
100%

éljen hitler.vesszenek a kommunisták.

aki beszól azt meg b*szd jól pofán.

2010. szept. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:

pusztuljon hitler ésa komunisták is !!!!!


Ide anarchia kell !!!!!!!!!!


punk is not dead

2010. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
100%

gondolkodj már.szted melyik az a rendszer ami hosszu távon fenntartható?anarchia na persze.káosz meg stb ugye?láttuk már mi lesz a káoszból kb ami a postalban...kicsit durva lenne a való életben.

talán egy jól müködő országot egy erős kezű diktátornak kell irányitania és nem pár őrültnek.

nemzetiszocializmus örökké!

2010. szept. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
53%

Az anarchy nem káosz !!!!!!!!

Ha anarchy lene első lépésnek megkel változni az embereknek hogy ne gyilkoljanak ne raboljanak meg ijenek. És simán lehetne anarchy

2010. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:

oké első lépés de mi lenne utána?hm?:)

az nem mind1...

2010. szept. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
53%

utána eltörölnénk a kormányt és a politikusokat . Nemkéne adót fizetni . Nemlenne ojan hogy segély. Az anarchiába aki dolgozik kapna fizetést aki nemdolgozik az marad pénz nélkül . És nemlenének rasszista támadások meg ilyenek .


Amugy a skinheadek nem nácik

2010. szept. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!