Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megbüntetnek? (népszámlálás)

Megbüntetnek? (népszámlálás)

Figyelt kérdés
A népszámlálási lapon még névtelenül sem vagyok hajlandó kitölteni egyes adatokat pl. vagyoni kérdések. Ha kitöltöm a lapot, de hiányosan, majd beadom a lapot, akkor megbüntetnek?
2011. okt. 12. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Melyik az a "vagyoni kérdés"?
2011. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Érvénytelen lesz a lapod. De milyen vagyoni kérdés? A lakás alapterülete? Egyébként miután bekerül a papír a címet is leválasztják róla, és már tényleg csak statisztikai célra használják fel.
2011. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

nem, le se sz@rnak téged- hiányos? - > kuka

a statisztikusoknak van egy szórásra egy haranggörbéjük

vagyis már most tudják, hogy egyesek nem töltik ki, viccelnek, stb. kuka

2011. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tehát nem büntetnek meg, ha hiányosan, de beadom a lapokat?
2011. okt. 12. 22:00
 5/13 anonim ***** válasza:
így van, nem lesz büntetés
2011. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. okt. 12. 22:05
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem lesz büntetés, ha ugy küldöd be. Viszont nem tom, nem egyfajta kérdőív van? Nekem semmi vagyoni kérdés nem volt benne.
2011. okt. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

"A népszámlálási lapon még névtelenül sem vagyok hajlandó kitölteni egyes adatokat pl. vagyoni kérdések. "


Hogy egyeseknek miért élvezet ez a "nyakas paraszt"-os csakazértsemkedés, azt sose fogom megérteni.

2011. okt. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Az egyik ismerősömet ezért vitték el a rendőrök tegnap és semmi hír róla!
2011. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem... ha papírosan akarod kitölteni, és leadod hiányosan, akkor azt a szerencsétlen számlálóbiztost vissza fogják küldeni Hozzád, hogy a hiányzó adatokat töltsétek ki... Így én, a távolból, a Te és a számlálóbiztosod nyugalma érdekében azt ajánlom, ne hiányosan add le a kérdőívet, hanem töltsd ki Számodra megnyugtató adatokkal, amiből "nem jönnek rá" a "vagyoni helyzetedre".
2011. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!