Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Helyszíni bírságon az intézked...

Helyszíni bírságon az intézkedő aláírása olvashatatlan! Van-e mód a személy nevének megérdeklődésére?

Figyelt kérdés
Teljesen inkorrekt módon szabtak ki rám helyszíni bírságot, az életkoromat nem tudta kiszámolni, alázatosan próbáltam elmagyarázni mi történt, lekezelően kezeltek-kinevettek! Mindenféleképpen szeretném tudni ki volt, de aláírása olvashatatlan, esetleg feljelentéssel lehet élni, vagy a helyszíni bírságot lehet fellebezni?
2012. febr. 18. 22:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jelvényszáma megvan, az alapján esetleg?
2012. febr. 18. 22:45
 2/13 A kérdező kommentje:

utána olvastam, mert nem akartam tájékozatlan lenni.... ilyet nem találtam: tehát 3000 Ft a bírságom, egyetemista vagyok tömve orákkal, nincs szabad hétköznapom, befizetni nem szándékozom, nincs felesleges 5ftom sem!

Ledolgozást választhatom, hétvégén is lehet ledolgozni?

Ha van fellebezés hol tudom benyújtani?

2012. febr. 18. 23:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Gondolom alairtad, akkor nincs fellebezes. Ha nem fizeted be akkor adok modjara behajtjak. Amugy nyilvan nem a semmiert adta neked a rendor.
2012. febr. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
miért büntetett? csak szépen sétáltál egyszer csak körbe fogtak és röhögve megbüntettek? egyik ismerősöm is egyetemista,részegen randalíroztak,mert hát ők egyetemisták megtehetik aztán elcsípte őket a rendőrség akikkel szemtelenkedtek és sértegették őket,erre beültették az autóba a király legényt ám nagy pofája miatt autóba szállás közben rávágták a fejére az ajtót,majd másnap ment feljelenteni hogy őt ártatlanul meghurcolták az éjszaka,és még sérülést is okoztak neki aminek persze semmi látható nyoma nem maradt stb stb,szegény gyerek azóta is közmunkázza a büntetését amiért megvádolta a rendőröket,mert vele szembe 20an álltak és tanúsították hogy hazudik.
2012. febr. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem a basszogatásaitokból kértem ha a kérdésre nem tudtok válaszolni akkor menjetek és fappingoljatok tovább!!!!!


A járda végig volt fagyva, mivel minden eresz ráfolyt.....

Az úttest szélén szin jozan! állapotban probáltam hazasétálni, és nem részegen pofáztam a rend éber őreinek, mr tökéletesek, ti gyanítom jobban megérdemelnétek, ua tetvek, csak a hibát keresitek és kötekedtek!

2012. febr. 20. 02:34
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Ott lett volna ekkora a szád s mondtad volna, hogy azért sétálsz az úttesten mivel a járda tükör jég. Úgy gondolom, hogy nem büntettek volna meg.

Amúgy ha nem tetszik a válasz azt nem ilyen alpári módon kell kifejezni mint ahogy te tetted, de ez téged minősít...


Kérdésedre válaszolva: Helyszínbírság ellen nem lehet fellebbezni, feljelentheted a rendőrt, de miért is? Te szegtéd szabályt ő pedig ezért "jutalmazott". A körülmények ez esetben lényegtelenek, mert csak a törvény számít és abban nincs olyan kitétel ha a járda jeges...

2012. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de olyan van te agyhalott hogy mindenki köteles a háza tájékát az azon való közlekedésre megfelelővé tenni lesozni ..... ergo nem engem kellett volna megbüntetni, ha már alpári, mi a FA Szér nem a kérdésre válaszolsz, az oldalnak ez a lényege ugyh ne te legyél már felháborodva!
2012. febr. 20. 18:06
 8/13 anonim ***** válasza:

"A körülmények ez esetben lényegtelenek, mert csak a törvény számít és abban nincs olyan kitétel ha a járda jeges."

Nem lényegtelenek a körülmények,és igenis van benne olyan,...!!!!

Tanulmányozd át a KRESZ-t,nagyokos!!! 21.§, (1),(2),(3) bek.!!!

Kérdezőnek: privátban!

2012. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
csicskagyerek nem tehetek rola h te 1fogystekos ci*any vagy aki leszarja h ,ennyi buntetese gyulik nezd meg mennyi a statod aztan ne csodalkozz ha fikazlak mert mindenki ezt teszi nem itt kell kisirnod magad te bambaf@sz ha1 kerdest sem rudsz felfogni
2012. febr. 21. 11:26
 10/13 anonim ***** válasza:
A helyszinen az eljárás a következő...A rendőr közli veled mit követtél el és azt elismered -e? Közli továbbá, hogy mennyire birságol meg ezért...Elfogadod-e? ha igen kitölti a csekket és aláirod ezzel elismered a szabálysértés tényét. Ezt már csak be kell fizetni fellebezésnek nincs helye.Ha nem ismered el nem ad csekket hanem feljelent... az intézkedés mikéntje ellen lehet panaszt tenni az illetékes rendőrkapitányságon...vagy ott megmondják mi a további teendő....
2012. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!