Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha rendőr szeretnék lenni,...

Ha rendőr szeretnék lenni, mire számíthatok 5-6 év múlva?

Figyelt kérdés

Sziasztok, leírnátok hogy mit gondoltok a rendészetről 5-6 év múlva? Rendőr szeretnék lenni, de még csak 13 éves vagyok. Olyasmikre gondolok hogy fizetés, tisztelet, nyugdíj hogy fog alakulni.

13/F


2012. ápr. 8. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Börtönre.
2012. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem értem minek csinálod ezt kedves 35%os, minden rendőrös kérdéshez írsz valami fas.zságot
2012. ápr. 8. 13:27
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
egyenlőre a rendőri munka nagyon hálátlan. és ez jó ideig nem is fog változni, gondolj bele, ez a mostani kormány is gyűlöletet kelt a sok baromban ellenük (is).
2012. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

fizetés: a béka segge alatt

tisztelet: azt felejtsd el

nyugdíj: majd ha 60 év felett leszel

2012. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Alapból az ember nem azért megy rendőrnek, hogy tiszteljék. Aki mégis ezért megy az lelkileg nyomorult. Olyan is van bőven persze. Rendőrt lehet tisztelni, de nem a külön jogaiért, azért sose.
2012. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos senki nem lát 5-6 évet előre, de még 1-et sem.
2012. ápr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
A korhatár szerintem nem gond, más is 60 év felett mehet csak nyugdíjba. A tisztelet? Hát tekintélyre mindenképp szükség lenne, mert anélkül sz.rba se néz senki és ugye a rendőr meg azért rendőr, hogy mikor kell, hatékonyan felléphessen. Hogy ez hogy lesz 5-6 év múlva? Nem tudhatjuk. Viszont ha ilyen kérdések lebegnek a szemed előtt, ne menj rendőrnek. Akkor menj ha hivatásodnak érzed, mert így is túl sok aki csak azért megy annak mert kisebbségi komplexusa van meg mert hamarabb nyugdíjba akar menni.
2012. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenképp rendőr leszek, de azért kiváncsi voltam. Köszönöm a hasznos válaszokat.
2012. ápr. 9. 22:50
 9/13 anonim ***** válasza:

szegénységre


És arra, hogy szidod magadat, hogy miért voltál ekkora hülye, hogy nem mást tanultál.

2012. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én az mondom ha van egy álmod akkor csináld, ne azzal foglalkozz hogy más mit mond, majd magadtól megtapasztalod ha rossz, amúgy meg minden munkának van pozitív és negatív oldala, ezt nem lehet ennyire negatívan felfogni
2012. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!