Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök! Mi volt a legviccese...

Rendőrök! Mi volt a legviccesebb legszemétebb dolog amit szolgálatban csináltatok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Voltam párszor éjszakai szolgálatban, na hát akkor lehetett érdekes dolgokat látni..
2012. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a rendőr haverom mesélte hogy igazoltatásnál a faszi kiesett a kocsiból mikor kinyitották az ajtót annyira mákostészta volt. Az szép lehetett. :)
2012. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%

"Nekem a rendőr haverom mesélte hogy igazoltatásnál a faszi kiesett a kocsiból mikor kinyitották az ajtót annyira mákostészta volt."


Jó de ebben mi a vicces vagy érdekes, vagy szemét? :D

2012. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Megtörtént az is hogy kisbuszt igazoltattak:

-Mit szállít?

-Kutyatápot

-Nyissa ki.-ajtó kinyit, fullon van ukrán cigivel.

-Hát ez nem kutyatáp ember!

-Eszi, nem eszi nem kap mást...!


aztán persze kattant a bilincs. :D

2012. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

"Jó de ebben mi a vicces vagy érdekes, vagy szemét? :D"


Vicces hogy addig tudott vezetni, érdekes hogy észrevette a rendőrt és megállt, és szemét részeg volt. :D

2012. ápr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem rendőrismim azt mesélte, hogy egyszer egy köteg pénzt egy nénike feldugott magának, így próbálta elrejteni, aztán végül is ez előkerült egy motozáskor. Egy fiatal kollégájukat úgy gondolták, hogy megviccelik és átszámoltatták vele a pénzt :D 2x is:) Az meg számolás közben aranyosan nyaldosta az újait. xd vicces lehetett a pillanat amikor elmondták neki honnan van a mani:D
2012. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ujjait*
2012. ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Ebben sincs semmi rendkívüli. A pénz olyan szinten van teli baktériummal, hogy a hüvelyváladék már csak lemosni tud róla néhány törzset.
2012. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
egy jobbkormányos kocsinál az utast akartam igazoltatni, nem vettem észre a kormány hiányát, és ki voltam akadva amikor azt mondta, hogy "nekem nincs is jogositványom".....
2012. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Emberek! Képesek vagytok különbséget tenni a "dislike" és a "nem hasznos" között? Nem úgy tűnik...
2012. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!