Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr tisztire jelentkeztem...

Rendőr tisztire jelentkeztem fizikain átmentem psyhológián mire számítsak mik lesznek/lehetnek? Valaki letudná írni a felvételijét?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 25. 16:22
1 2
 1/13 anonim válasza:

én tegnap voltam. sikerült is :)

IQ-teszt, 60 pontból 40et kell elérni, 45 perced van rá

20 perc alatt fogalmazást kell írni magadról segítő kérdésekkel, pl. milyen jó tulajdonságaid vannak, amik hozzásegíthetnek, hogy jó rendőr légy? milyen módszerekkel éred el céljaidat? stb..

kb 500 kérdéses személyiségteszt, vigyázni kell, nagyon sok kérdés ismétlődik

konfliktus-kezelésről teszt, 60 állítás van, 30 pár, mindig ki kell választani, melyik igaz rád. vannak elég fura párok is..

még egy lap, amit ki kell tölteni, fogyasztottál-e kábítószert, alkoholt, mikor, hányszor, mennyit, mit, van-e beteg a családodban, öngyilkossági kísérlet stb.

utána még volt valami figyelemizé teszt, volt 10x10 gomb, a fölső és a baloldali soron lámpák, és mindig 2 kigyulladt és a metszéspontjuknál kellett lenyomni a gombot. ez 5 percig folyamatosan, minél kevesebb hibával minél többet

utána kb 20-30 perc személyes beszélgetés

ennyi:)


18L

2012. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

értem melyiknap mentél fizikaira még am. ? én vasárnap 3 csaj volt mind előttem futott szóval futás végére át kellett értékelnem az önbecsülésem :D

am. nagyon kösz szépen a választ .

2012. ápr. 26. 22:21
 3/13 anonim válasza:
IQ teszteket kell begyakorolni
2012. ápr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

rögtön az első nap voltam, 17-én. akkor csak lányok voltunk. szívesen amúgy :)


18L

2012. ápr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
iq tesztet hogy gyakoroljak be honnan szedjek le milyen tesztet ?
2012. ápr. 28. 20:48
 6/13 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem 18 éves korodra van egy IQ-szinted, amit lehet fejleszteni természetesen, de nem most sebtében tesztekkel.

A pszichológiai tesztek, elbeszélgetés, stb... pedig olyan, hogy arra végképp nem lehet készülni.

Millióan kérdezték már, hogy hogyan készüljenek fel rá, mit kell mondani, csinálni.

Rengeteg kérdés, helyzet, feladat lehet, tehát senki nem tudja megmondani.

A legjobb ha magadat adod mert az lehet jó is. Ha kamuzni, ferdíteni kezdesz nagyon könnyen lebuksz. Ezek tapasztalt pszichológusok, szakemberek akik egy-egy válaszból sok mindent kiolvasnak, függetlenül attól, hogy "tetszett-e" a válasz vagy sem, szimpatikus-e vagy sem.

Sőt, nagyon sok esetben a kifejezésmód, gesztusok, arc, kézmozdulat, stb... ami számít, ahogy mondod, ahogy viselkedsz.


Szakemberek, akiket tudatosan kijátszani nem lehet. Ők is tévedhetnek, hibázhatnak, vagy csak szimplán valamit nem vizsgálnak meg, így kimarad, de ezt tudatosan nem tudod befolyásolni.


A legjobb tanács amit adhatok, hogy add magad, persze azért legyél kulturált és intelligens.


Amúgy tanulmányi eredményeid milyenek? Érettségin mi várható?

2012. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4 es körül kb minden .
2012. máj. 1. 10:45
 8/13 A kérdező kommentje:
egyébként rendben más is ezt mondta csak gondolom megkérdezem . Am. azt nem tudom jogszabályokba mennyire kell beleásni magamat .
2012. máj. 1. 10:46
 9/13 anonim ***** válasza:

4-es körül? Hát félő, hogy az kevés lesz. Mondjuk ha van legalább 1 középfokú nyelvvizsgád, meg emeltszintű érettségi is, akkor azért lehet bízni.


Jogszabályok? Ahhoz, hogy felvegyenek nem kellenek jogi ismeretek, a képzés során viszont rengeteget kell majd megtanulni, de ez egy rendőrképzés esetében a minimum.


A pszichológia meg tényleg ahogy írtam.


Valaki írta, hogy IQ teszteket bemagolni. Inkább nem minősíteném...

IQ teszteket nem lehet magolni vagyis a teszteket lehet, de akkor az már nem IQ.

2012. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kalkulátorral számítattam és belefér büntetés végrehajtásba . A többibe nem nagyon sajnos nem olyan vonalon tanultam középsuliban ami olyan tantárgyakat favorizálja mint töri meg irodalom igazság szerint elég pocsék az oktatás szóval most sajnos ez van . Persze most meglátjuk hogy a sok fizetős szak miatt hányan jelentkeznek rendőrnek .
2012. máj. 5. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!