Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőr hogy védekezik az...

A rendőr hogy védekezik az ellen, hogy elvegyék (kivegyék a pisztolytáskából) a pisztolyát (mondjuk egy tömegben)?

Figyelt kérdés
megtörtént....
2012. ápr. 28. 23:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
mert nem tarthatja rajta a kezét folyton
2012. ápr. 28. 23:32
 2/14 anonim ***** válasza:
sehogy
2012. ápr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tud, maximum annyi, hogy ráteszi a kezét a patentra, és figyel hogy ne menjenek a közelébe nagyon, megkéri azokat akik közel kerülnek, hogy álljanak hátrébb, szerintem ez működhet.
2012. ápr. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet már olyan pisztolytáskát kapni, hogy ez ellen védett, csak az ő irányából lehet kivenni. Persze önköltséges a buli. Nem igazán megy egyébként egyedül ellenálló tömegbe, ha meg már így alakult, akkor mindent elkövet, hogy ne kerüljön illetéktelen kezébe, erre a törvény lehetőséget is ad neki.
2012. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

pont erre lennék kíváncsi,mit jelent az,hogy:"mindent elkövet,hogy ne kerüljön illetéktelen kezekbe"

önköltséges a buli?szeruntem megéri....

2012. ápr. 29. 14:42
 6/14 anonim ***** válasza:
Rendőri fizetésből nem biztos. Magyarországon nem minden nap kerül a rendőr ilyen helyzetbe..Válaszolva, mondjuk testi kényszert, vagy egyéb kényszerítő eszközt alkalmaz (pl. gázspray)
2012. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát,ha azt vesszük,hogy saját fegyverével oltanák ki az életét,akkor mindenképpen megéri...."nem mindennap történik meg"de akár meg is történhet.....
2012. ápr. 30. 09:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Amúgy a rendőrök kb fele (vagy több) inkább megveszi a taktikai övet, azon van normális rendőrbot tartó, RK lap tartó, normális bilincstartó, vegyi eszköz tartó, PISZTOLYTÁSKA (nem olyan, hogy fut vagy 10 métert és kiesik belőle a fegyver, mert legtöbbször ilyen jó minőségűek, meg már régiek ). A gumibotot is le lehet néhány kapitányságon cserélni tonfára, ami sokkal jobb, mint a gumibot. Többmindenre lehet használni.
2012. ápr. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, de ha már így belemélyedtünk, vegyük meg a szúrásálló kevlár mellényt is 80.000-ért...Vannak jó és jobb tartozékok, de DRÁGÁN...Én is vettem jobb tokot (gyorstokot), mivel annál az 1000 éves sz@rnál még az is jobb, nem esik ki belőle és hamarabb elő tudom venni belőle, (továbbá nem nevetnek ki vele az utcán) ha egyszer szükséges lesz. DE kb. 4.000.- forintért, és az sem biztosít arról, hogy ne vegyék el, az , ami ez ellen is véd, sokkal drágább lett volna, meg arra ott vagyok még én is..11 év alatt nem kerültem ilyen helyzetbe, hogy el akarták, vagy el tudták volna venni. Ha ilyen munkaköröm lenne, lehet, hogy elgondolkoznék rajta, de a pénz akkor is nagy úr. Így is rengeteget költöttem a bilincs tokra, lámpára, taktikai övre tartozékokra stb. Sokat költünk rá, pontosan a saját és mások biztonságunk érdekében, de mindenkinél van egy határ.. Mindent kaptunk anno, de most nem akarom leírni hogy miket...Pl.: Laposelemes zseblámpát senkinek nem kell bemutatni...stb...:-DDD Nem veszik el, nem vehetik el. Kíváncsi lennék mit jelent, hogy "megtörtént..." Tényleg érdekelne a story, mert 1/ Egyedül nem intézkedünk, 2/ Olyan intézkedésbe kezdünk amit be is tudunk fejezni és 3/ Csapaterőben más diktál, egyedül nem keveredünk tömegbe.
2012. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
intézkedsz,mind a két kezedet használod,a hónad alatt,hátulról kikapják a pisztolyodat,és rád fogják,nagyon gyorsan,és te pont nem foigyeltél....simán lelőhetnének....egyébként cigányasszony vette el a pisztolyt,nem is számított rá senki,utána meg hasba akarta lőni magát a barom,és alig tudták kicsavarni a kezéből,a rendőr az ujját tette oda az elsütőszerkezethez,hogy ne tudja meghúzni a ravaszt.....nekem így mesélték,egyébként nem vagyok szakmabeli...
2012. ápr. 30. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!