Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi kell ahhoz, hogy rendőr...

Mi kell ahhoz, hogy rendőr legyek?

Figyelt kérdés

Még van egy évem az érettségiig és fel akarom mérni a terepet, hogy mihez mi kell stb:D Sztem egy rendőr mindig kap munkát még nem láttam munkanélküli rendőrt ezért is szeretném ezt a lehetőséget is átgondolni.

Egy rendőrtiszti fősulira mi kell?

És ha nem fősulira mennék csak ilyenokj-s szerű képzésre oda mi kell?


2012. jún. 20. 18:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Jó testi alkalmasság és az érettségid az mindegy hogy kettes vagy ötös de legyen meg. És persze egy idegen nyelv ismerete sem árt legalább egy alapfok.
2012. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A jó testi alkamasság mit jelent? Most fogytam kb 20 kg-t és még szeretnék is egy kicsit de úgy érzem, hogy 1 év alatt tudnék annyit fejlődni, hogy akár az érettségit is letegyem ha kell. Mármint a tesi érettségit
2012. jún. 20. 18:59
 3/22 anonim ***** válasza:
1%

Bolond vagy te.


Nehogy rendőrnek menj!


Legyél szakács 100x jobb!


Amíg egy rendőr ott rohad a trafipax mellett vagy rosszabb esetben a napona kereszteződésbe, addig egy szakács jókat kajál, meg dugja az összes pincércsajt!

2012. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
6%
legfeljebb 70-es IQ
2012. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

A szakács se rossz jó, hogy mondod:D

Bár én meg a főzés... egy krumplit kb 10 percig pucolok:D

2012. jún. 20. 19:11
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Itt minden infót megtalálsz: [link]
2012. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Utolsónak Köszi!
2012. jún. 20. 19:16
 8/22 A kérdező kommentje:
Máris bukta, mert allergiás vagyok, meg elvileg asztmám is van bár nemtudom hogy állapították meg, mert még sose volt fulladásom...
2012. jún. 20. 19:20
 9/22 anonim ***** válasza:
25%
Jól tud szopni, lopni és légy gerinctelen féreg.
2012. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

XD

Ne hogy szakács merj lenni!

Az a 40 valahány százalékos semmit sem tud!

Én szakács vagyok, és egyáltalán nem muris, egész nap a kaja felett állni és és szaladgálni ide oda. Meg ha meleg konyhán dolgozol és pl dagasztasz még ablakot sem nagyon nyithatsz és ott vagy bent az 50 fokos melegben.

Egész nap jókat kajálhatsz.

Igen, mert az emberek a TV-ben ezt látják, meg hogy beteszel egy csirkét és pár perc múlva jó is...

Hidd el, ha egész nap sütöd pl a palacsintákat, hányinger fog kerülgetni ha meg akarod kóstolni.

Na meg nagyon macerás is, olyan szabályokat tömnek a fejedbe amit életedbe nem fogsz alkalmazni(legtöbb esetben, mert nem mindeniből lehet konyhafőnök).

Arról nem beszélve, hogy ha szakács vagy, akkor nincs olyan, hogy ezt nem szeretem, meg KELL kóstolnod!

Ezenkívűl gazdálkodás is van, számold ki egy étel energia tartalmát, beszerzési árát, eladási árát, tegyél rá Áfát, számolj Haszonkulcsot, Árrést, Bruttó Eladási Árat, és még sorolhatnám... Igen nehéz.

Hidd el jobb egy rendőr, mint egy szakács.

Még ha a hátad mögött F@szfejeznek is akkor is tudod, hogy biztos a megélhetésed és még a nyugdíj is 100%os lesz(nem vonnak le semmilyen adót, ha pl kerestél szolgálatban 150-180 ezret azt meg is kapod nyugdíjasként is)

2012. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!