Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha igazoltat a rendőr és...

Ha igazoltat a rendőr és nincs nálam a személyim, mit csinál?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 23:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
72%
Akkor ha rendes a rendőr csak elkéri az adataidat és ennyi, meg tovább..(velem már igy volt kétszer) ha köcsög és semmi dolga akkor akár be is vihet.. de ez nem valami gyakori
2009. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ja jó:D csak mert ugye elvileg kötelező mindig magamnál hordani..
2009. júl. 8. 23:20
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Jobb esetben elenged. A számodra rosszabb eset az hogy a szabályok szerint jár el, és bevisz ezt előállításnak hívják. Én nem mondanám azt, hogy ez azért van mert nicns jobb dolga, vagy mert k*cs*g, mivel őt is kötik a szabályok és megütheti a bokáját ha nem aszerint jár el.
2009. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Hivatalosan max.72 órára őrizetbe vehetnek ,de nem büntetés ez hanem hogy kiderítsék hogy ki fia borja is az illető. Meg van erre az alkotmányos lehetőségük,és bármennyire ellenkezel meg tehetik.Ha meg ellenállsz akkor rendőri intézkedés akadályozása...
2009. júl. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Na azért pontosítsunk! Neki nem kötelező bevinnie, ha a helyszínen sikerül egyértelműen tisztáznia a kilétedet, márpedig ez kb fél perc a mai technikával, szóval gyakorlatilag csak ha szórakozni akar, akkor visz be.
2009. júl. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak van igaza! én 3-szor is jrátam úgy h nem volt nálam semmilyen irat, ráadásul az éjszaka kellős közepén, mert bulizni voltunk. Yard megkérdezte hog hívnak, anyja neve, lakcím, felírta aztán ennyi, menjek a dolgomra...Sosem csinált olyat, h "namost magát be kéne vinni"....
2009. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem egyszer megállítottak nem saját kocsival úgy, hogy semmilyen papír nem volt nálam. Se jogsi, se személyi, de még forgalmi sem! Bediktáltam az adatokat (saját és az autó tulajdonosának adatait is), ellenőrzött és egy ejnye-bejnyével elengedett!
2009. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem az XIII kerületben állítottak meg mert nem volt nálam a személyim, ez nem volt akkora gond csak egy gáz-riszató revolver is volt nálam és a fegyverviselésim benne volt a személyim tartójában. Udvariasan hazakísért megmutattam neki, majd kellemes hangon elköszönt és elnézést kért a kellemetlenségért, de a szabály a szabály. Nem minden rendőr bunkó és nem kell őket szidni, mert nélkülük mindenki már a kissebség kezében lenne.
2009. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Inkáb legyünk büszkék kogy rámenősek és nem olyan papucsok mint más országokban.
2009. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én nem szidom őket, sőt. örülök hogy vannak és mondhatni szeretem is őket
2009. júl. 9. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!