Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Véletlenül városban dudáltam...

Véletlenül városban dudáltam kanyarodás közben. Rendőr igazoltat. Azt mondja 10 ezer ft helyszini birság vagy feljelentés 2 év felfügezstettel és 30 e ft ig terjedő birság. VAn ilyen?

Figyelt kérdés
Amúgy a feljelentést választottam, megkapja fellebezést, főleg hogy fenyegetett is.Meg ilyeneket h ogy tegnap civilbe láttak hogy 30 as táblánál 60 al mentem meg csikorgattam a gumit leszarozták a kocsit meg h mit menőzök, közben csak véletlen dudáltam eggyet.
2010. jan. 11. 13:23
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
70%
Ott ahol laksz ismernek már téged mint a rossz pénzt. A magatartásoddal már elérted,hogy felfigyeltek rád.Biztos lehetsz benne hogy meg fognak több alkalommal is büntetni.
2010. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Ig az nem romantikus a viszonyom a rend őreivel, de én mindig odafigyeltem mindenre nem voltam egy hőbőrgős gyerek, nem is száguldoztam az lehet beigyelt h néha megcsikorgattam a gumti de hát melyik autós nem? igazábol az érdekel hogy 18 éves vagyok még sulis, és így nincs jövedelmem és erre nekem kuldhetnek 30 ezres feljelentest meg 2 év priuszt egy kikúrt dudálásért?
2010. jan. 11. 13:59
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
hát bizony a kresz világosan leírja hogy mikor lehet dudát használni.Amúgy nem kell őket szeretni,de kötöszködni se kell velük,mert nagyobb hatalom van az ő kezében.
2010. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagynám magam, az biztos! 23
2010. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet véletlen dudálni főleg hogy látod hogy a környéken vannak?
2010. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Úgy hogy 2 napja nem aludtam és mellényultam a kormányon lévő dudához. Hát jóhogy lenem csuknak
2010. jan. 11. 17:25
 7/48 anonim ***** válasza:
Nincs itt semmiféle két év felfüggesztett. Ez a dolog a közúti közlekedési szabályok kisebb fokú megsértése című szabálysértés, ami legfeljebb 30 000 Ft-ig terjedő pénzbírsággal büntetendő, de ezt legfeljebb visszaesőkre szabják ki. Az is teljesen életszerű és elfogadható, amit te mondtál, hogy véletlenül nyomtad meg (velem is volt már ilyen), és ilyenkor nincs szabálysértés. Az a kérdés, hogy az ügy elbírálója a te sztoridat tartja-e hitelesebbnek vagy a rendőrökét. De ha te azt állítod, hogy nem volt szándékos, akkor nekik kell bizonyítani, hogy a körülmények alapján szándékos volt, ami elég nehéz. Ha első fokon nem fogadják el az állításodat, mindenképpen fellebbezz. Jó, hogy nem fizettél a helyszínen, mert egy elfogulatlanabb eljárásban jó esélyeid vannak, de rosszabb esetben sem lesz több 10 000 Ft-nál.
2010. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
ez fake!
2010. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
2 év felfüggesztett+10 ezer amiatt hogy dudáltál?Engem majdnem agyonvertek a nyílt utcán fényes nappal,és nem kaptak ennyit a tettesek!
2010. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Nem fake ha kiküldi ka feljelentést , lefényképezem és bescreenelem. Az más tészta hogy ez a rendőr nem csíp engem.
2010. jan. 12. 02:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!