Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki közúti balesetet...

Ha valaki közúti balesetet okozott, mert ittasan vezetett, de csak ős sérült meg, milyen büntetésre számíthat?

Figyelt kérdés
Hülye voltam, árokba borultam a kocsimmal...Már felvették a vallomásom, elismertem hogy ittam mielőtt a volán mögé ültem. Milyen büntetésre számíthatok?

2012. júl. 29. 18:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%

"elismertem hogy ittam mielőtt a volán mögé ültem"


Tényleg hülye vagy. Ezt miért kellett?

2012. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Nézd meg az Another Earth c.filmet,és többé ne vezess.
2012. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%

A büntetés függ az alkoholszinttől, illetve majd kapsz egy büntetést, ami a baleset miatt van.

Balesetnél vérvételre vittek, ennek díja 13490Ft+ vagy fix 150eFt vagy fix 200eDt, vagy ha 0.8 ezrelék véralkohol felett van, akkor a bíróság szab ki büntetést, ebben az esetben mellékbüntetésként kötelezően elveszik a jogsid. Ehhez jön a baleset miatti bírság.

Hol volt a baleset? Lehet én intézkedtem ott. Ismerős a történet...

2012. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A véralkoholszintem 1.1 volt...
2012. júl. 31. 12:24
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vond vissza a vallomásod.Mert nem hiszem,hogy csináltak véralkohol ellenőrzést.Te hívtál mentőt?
2012. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%

Írta, hogy 1,1mg/l a véralkoholszintje, szerinted csináltak véralkohol vizsgálatot akkor?

Ilyen esetben a biztosító nem fizet, a bíróság dönt majd a pénzbírságod nagyságáról, szerintem 300eFt-nál magasabb lesz, illetve a jogsid elvették minimum 1 évre.

2012. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi ezt nem láttam,mindenesetre én biztosan nem hívtam volna mentőt.Volt egy komoly balesetem ahol két utassal,átfordult az autó vagy négyszer.Nagyjából összeszedtem magam és az utasokat,egy haverom elvitte a kocsit.Mindenkit hazavittünk,fürdés majd ügyelet.Ott értetlenkedtek az előadott sztorinkon de nem tudtak mit csinálni velünk.Egy két bordatöréssel illetve sebekkel megúsztuk.Volt egy madár aki látta a balesetet azt meg megkerestük a haverjaimmal,így tette a dolgát,kussolt.A balesetnél kicsit furcsa érzések kavarognak az emberbe,de ettől még a józan gondolkozás nem hagy el.Pedig amit én műveltem az autóval az már filmekbe illet volna,majdnem kétmillió volt a kár.Rá egy hónapra jelentettem a biztosítónak,hogy kicsit összetört a gép.Már a karosszériás műhelynél fényképezték,és azon gondolkozott a kárszakértő,hogyan éltem túl.
2012. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem én hívtam mentőt. Mint írtam már, agyrázkódásom volt, egy nő hívta a mentőt, állítólag azt se tudtam hol vagyok...
2012. júl. 31. 18:18
 19/19 anonim ***** válasza:

A nők ilyenkor jobban bepánikolnak, mint a férfiak. Én is voltam hasonló helyzetbe. Tisztára kiverték a dilit. nekem kb 7 éve volt. Én voltam a hibás. Megúsztam 30 ezerrel + ponokkal. persze az már régen volt.

keress egy sztárügyvédet, és megúszod ejnye-bejnyével.

2012. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!