Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Családi verekedés hamis...

Családi verekedés hamis rendőri tanúskodás, ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Múltkor apám megverte engem, ő kezdeményezte, tanú van rá miután kijöttek a rendőrök elmondtuk nekik mi történt.

Tegnap ismét balhé volt, de én nem tartózkodtam otthon, hanem anyámmal veszekedett. Kijöttek a rendőrök és azt mondták,hogy azért nem kap távoltartásit,mert én a múltkor azt tanúskodtam,hogy apámé a ház és én megvertem őt.. ( a ház az én teljesjogú tulajdonom)

Mit lehet tenni a rendőrök ellen? Kur.vára felbasznak,hogy a felfogóképességük a betont veri.


2012. aug. 4. 09:12
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

most derült ki,hogy nem készült jegyzőkönyv pedig behívtak engem a rendőrségre..apám tanúskodása után csináltak jegyzőkönyvet, a hazugságai után.

Fel lehet jelenteni a rendőröket? Ügyvéddel?

2012. aug. 4. 09:16
 2/22 anonim ***** válasza:
19%

Tudod,akinek már a rendőrökkel vannak gondjai,az az ember egy se százas.

Ők nem ellenünk vannak ,hanem miértünk.

Nem az ő felfogóképességükkel van baj,jelen esetben is,hanem a tiéddel.

2012. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
73%

utolsó


a pszichológusok is miértünk vannak, keress fel együtt sürgősen.

2012. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
27%
egyet* bocsi
2012. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
41%

megsúgom, hogy a rendőrök csak elméletileg vannak értünk, valójában semmi hasznosnak tudható módon nem funkcionálnak, csak felidegesítenek mindenkit pl közúton. sokkal nagyobb baleseti rátája van pl annak, hogy a vezető nézelődik, van-e trafipax, mintsem menne és az utat figyelné :)

a rendőrök idióták és átlagon aluli iq-val rendelkeznek, és általában elfogultak a balhékban, tehát korruptak és tisztességtelenek is a hülyeségük mellé. de gondolom aki írta, hogy a kérdező a hülye az valami idióta proli aki ki sem mozdul a házból és minden jó neki úgy ahogy van gz

2012. aug. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
10%

a rendőröket u.u fellehet jelenteni, hiszen rágalmaznak, hamisan tanúskodnak és elfogultak. előfordul, hogy szándékosan rosszul írják a jegyző könyvet, pl nem írták oda, anyádhoz, hogy közeli hozzátartozó? csak mert ha már elválltak, akkor már nem közeli hozzátartozó, és ez a szöveg eléggé megkönnyíti apád dolgát, mert így tényleg nem olyan súlyos a büntetés.

de szerintem rossz helyre írtad a kérdést, itt csak ilyen nyomik vannak, akiknek az állam úgy ahogy van szent és sérthetetlen :)

2012. aug. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Andizsuzsi ***** válasza:
90%

"most derült ki,hogy nem készült jegyzőkönyv pedig behívtak engem a rendőrségre"


Mi az, hogy most derült ki? Ha behívnak, kihallgatnak, arról jegyzőkönyv készül, amit te aláírsz. Anélkül nem mész el a kihallgatásról, hogy ne írnád alá az általad ELOLVASOTT jegyzőkönyvet. És ez a válaszom az utolsónak is, a rendőrök nem tudják szándékosan rosszul írni a jegyzőkönyvet, ha elolvasod, hogy mit írsz alá.

2012. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
ez tényleg érdekes, viszont a lényegen nem változtat, ÜGYVÉDHEZ kell menni nem a sündőrségre, mert a sünök hülyék. az okos embert is simán összezavarják :d a rendőrvicceknek is vannak alapjai az én tapasztalataim azt mondják sose hívj rendőrt mert semmi értelme... ügyvéd kell. mINDIG ő majd elmeséli ki a hülye.
2012. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

bocs összecsaptam így történt:

a rendőr elküldött engem, hogy nem adhatok feljelentést este, és ne kérjek távoltartásit ezért nem írtam jegyzőkönyvet. közben apámmal irattak jegyzőkönyvet és még fel is jelenthetett, és ez derült ki most, hogy velem és az én tanúmmal úgy viselkedtek mintha minden rendben lenne és hazaküldtek, apám és az ő tanújával pedig jegyzőkönyvet irattak.

2012. aug. 4. 12:21
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha teljes jogú tulajdonos vagy a házban,és nincs haszonélvezeti joga,akkor mi a szarért nem dobod ki???
2012. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!