Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mivel látja el a rendőrség az...

Mivel látja el a rendőrség az újonnan felszerelő rendőröket? Elsősorban érintettek értelmes válaszait várom.

Figyelt kérdés
A tiszthelyettesi iskola elvégzése után mivel lát el a cég és miből hány darabot ad? Gondolok itt a különböző bőr tokokra és egyenruha elemekre, valamint ékítményekre.

2012. aug. 2. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Kapsz egy bevetési ruházatot, és ennyi. A szövetnadrágot, és az inget, a későbbiekben adják oda.

Kapsz használt bőr és/vagy gyöngyvászon tokokat.

Én magamnak vásároltam pisztolytáskát, illetve RK lap tartót, mert ezeket nem adott.

Mindenből csak egyet kapsz, ha jut.

Természetesen kapsz jelvényt, névkitűzőt, rendfokozati jelzést, sípot, sípzsinort. Azt hiszem az állományjelzőt magadnak kell venni, ahova felszerelnek.

A vadi új Határőr kabátot pedig kénytelen voltam elcserélni használt bőrkabátra.

2012. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!