Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A TEK-hez kötelező valamilyen...

A TEK-hez kötelező valamilyen küzdősport?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy ha Terrorelhárítási Központnál szeretnék dolgozni akkor kötelező valamilyen küzdősportot folytatnom. Tudom, hogy nagyon megszűrik a jelentkezőket meg minden, de a küzdősport az kötelező? Van aki szerint igen és van aki szerint nem.

2012. szept. 1. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Kötelező mert vannak vagy is inkább lehetnek olyan szituációk ahol tuti kell ilyet is alkalmaznia az embernek. Én úgy tudom ha sima rendőr szeretne lenni az illető akkor oda is kell valami, de azt oktatnak a rendőr suliban.
2012. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Jóhogy kell, milyen kommandós lennél már enélkül?

Őszintén remélem, h soha nem kerülsz meg csak a TEKnek a közelébe se.

2012. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Jó, akkor írjon most valaki olyan is aki ért hozzá.

A katonai speciális alakulatoknál sem kötelező, pedig magasabb színvonalú, mint a TEK... Nem kötelező, csak előnyt jelenthet... Biztos, hogy a TEK nél is van közelharc oktatás... Az MH különleges alakulatainál is oktatnak a kiképzésen kézi tusát, kalit, krav-magát... Ez a TEK nél sincs másképp, max nem ezek a közelharci stílusok szerepelnek a kiképzésen...

2012. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Na idefigyelj te madárember. A rendőrséghez nem kötelező a küzdősport, ott oktatnak önvédelmet és különféle harcművészetet. Csak kérdeztem, hogy kötelező e a harcművészet vagy csak előnyt jelent? Ennyi az egész. Mi az, hogy ne kerüljek a TEK közelébe? Gusztustalan amit művelsz, remélem tudod...


Bocsánat, hogy ilyen durva voltam csak nem bírom a madárpókokat :)

(Az utolsó válaszolóra voltam mérges, nem az elsőre)

2012. szept. 1. 23:30
 5/16 A kérdező kommentje:

Az utolsó előttinek szólt ez a mérges válasz!

Az utolsó válaszolónak pedig köszönöm! :)

2012. szept. 1. 23:31
 6/16 anonim ***** válasza:
IQ harcosok elönyben.
2012. szept. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Mert? Most azért fikázod a TEK et, mert irígykedsz? Talán nem sikerült bekerülnöd?
2012. szept. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem. Mért lenne kötelező?
2012. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Csiß ***** válasza:
TEKe..Ja az nem küzdősport :/
2012. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Irigykedni?! :)) Dehogy!!!

Magas értelmi szintről tanúskodik, hogy Hajdú Jánosnak sikerült levelet írnia egy majd 70 éve halott embernek. :))

[link]


Legközelebb mi lesz? Letartóztatják Szamuely Tibort?! :)

2012. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!