Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A TEK-hez kötelező valamilyen...

A TEK-hez kötelező valamilyen küzdősport?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy ha Terrorelhárítási Központnál szeretnék dolgozni akkor kötelező valamilyen küzdősportot folytatnom. Tudom, hogy nagyon megszűrik a jelentkezőket meg minden, de a küzdősport az kötelező? Van aki szerint igen és van aki szerint nem.

2012. szept. 1. 22:16
1 2
 11/16 Gwent ***** válasza:
Nem letartóztatják azt a 70 éves nénit akinek a kertjében 3 szál kender volt a lótetű ellen. Természetesen bravúros nyomozás után (amit segített egy névtelen bejelentő) összehangolt akcióval (ami kicsit soká tartott, mert a szomszéd tanyára mentek be 2 km arrébb) csuklyában géppisztollyal. És ez megtörtént.
2012. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Húú tévedtem, nem Szamuely Tibor hanem Luke Skywalker lett a TEK újabb "nagy" fogása.
2012. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23%

TIK-TEK-TIK-TEK-TIK-TEK


Miért van az hogy itt Mo.-n mindenki (TIK) TEK-es akar lenni? Ezek a faszagyerekek csukjában páncélban nagyon keménynek képzelik magukat, de civil életbe szerintem megsem mernek szólalni.

2012. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 ZETAS ***** válasza:

Ecsém!

Ma már az utcai embernek is kötelező lenne...

2012. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 sni ***** válasza:
100%

13-as, akkor ezek szerint ismered is őket civilben, nem? vagy lehet, hogy meg sem mernél szólalni? te hol dolgozol? fikázzuk egy kicsit azt is...:)

egyébként nem kötelező, de előny, ha van ilyen jellegű tudásod!

2013. febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Hello,

Igen Kelemen István ju jitsu mester és Karacs Attila a közelharc oktatók, youtube-on több TEK-kel kapcsolatos riportban is feltűnnek (TV2 Napló, Hírtv, stb.)

2013. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!