Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csak a gyorshajtásért járó...

Csak a gyorshajtásért járó leveleket küldik Szombathelyről vagy valami más Rendőrségi bírságért járó levelet is onnan küldenek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha Vas megyei vagy akkor igen.
2012. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gyorshajtásos közigazgatási bírságokat dolgozzák fel ott.
2012. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 7. válasza:
Ha a rend öre szépen feljelent akkor onnan kapod a büntetést akár tilosban parkolásért vagy gyors hajtásért teljesen mindegy ,hogy hol sikerült bünbe esned mindent onnan küldenek és maximális büntetést fogják ki küldeni nem mérlegelnek semmit ezt sajnos tapasztalatból tudom és most kaptam 30 ezret egy rossz parkolásért igaz én nem figyeltem de ez van . Jó a rosszban van 2 hónapod ,hogy befizesd.
2012. szept. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Minden közúti szabálysértésért onnan jön a levél. Ha meg nem szabálysértés a kihágás foka, hanem már bűncselekmény, akkor meg az elkövetés helyszínéről megy az első, és utána a lakóhely szerinti jegyzőhöz és bírósághoz kerül.
2012. szept. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem minden szabálysértésért, csak a közigazgatási bírságért.
2012. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gwent ***** válasza:
Minden szabálysértést onnan küldenek. Tipp tárgyalás tartását kell kérni azt 8 napon belül ingyen megteheted. Akkor van időd és esélyed, mert akkor valóban kivizsgálják és nem csak kiküldik a csekket.
2012. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Minden szabálysértést onnan küldenek."

Mondom, hogy nem! Ne okoskodj már bele mindenbe!

2012. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha a postai értesítő alapján próbálod ily módon eldönteni, hogy átvedd-e az ajánlott tértivevényes levelet, akkor elárulom: nincs értelme ezzel ügyeskedni, egy idő után kézbesítettnek tekintik akkor is, ha fingasz rájuk.
2012. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!