Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezzel rendőrségre fordulhatok?...

Ezzel rendőrségre fordulhatok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már kb 1 éve követnek kocsikkal emberek megvannak a rendszámok minden!! Csak attól félek hogyha feljelentem őket akkor elkapnak? vagy nem?
2012. szept. 9. 21:50
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az info! Több, mint 1 éve? És miért, történt valami? Csak úgy 1 éve minek követnek, ha nem csinálnak semmit? Ismered őket, vagy sem? Ártottál nekik, vagy tartozol, vagy tök ismeretlenek? Nincs értelme hosszú távon követni senkit, ha nem csinálnak semmit ennyi idő alatt!!! Ez értelmetlennek tűnik! Nincs véletlenül üldözési mániád?
2012. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
Milyen tényállásban van az leírva, hogy nem követhetnek (zaklatás nélkül)?
2012. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Nem csináltam semmitsem! és nincsen és lent voltam Balatonon ott is ott volt a kocsi és néztek!!! és nem tartozok senkinek sem semmi !
2012. szept. 9. 22:00
 4/53 A kérdező kommentje:
Nem ismerem egyiket sem ! de láttam hogy napszemüvegben vannak mindig és öltöny!! meg utcán is öltöny emberek fotozgatnak engem!! de ugy tesznek mintha valami mást de istenem mikor elfordulok fél szemmel látom hogy engem!! meg jönnek utánnam!! megállok ö is megáll pl telefonálni ........ rohadt átlátszóak
2012. szept. 9. 22:02
 5/53 anonim ***** válasza:
Jelentsd be. Vannak rendszámok, stb. ez mégis csak furcsa. Egyébként nem kell, hogy tudják, hogy miattad figyelik őket, vagy igazoltatják őket.
2012. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:

Igen, jelentheted, és olvass is utána:

írd be a keresőbe hogy szervezett zaklatás

Első találat: [link]


De dec. 21 után nagyobb eséllyel lesz fejlemény, mint most.

Most még ők az erősebbek.

2012. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
6/6 igen :) de amúgy már ott tartok hogy öngyilkos leszek vagy nem tudom mert nem birom már :( haverommal megyek ott van barátnőmmel megyek ott van és van pofája elmenni melletem :@:@:@és fényképezni
2012. szept. 9. 22:06
 8/53 anonim ***** válasza:
Paranoid skizofrénia?
2012. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
Vazeg, nálam is skizo lehet mert most kapcsolt szét a nte és jött vissza automatikusan :D.
2012. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Nem vagyok semmilyen beteg az egész márciusban kezdődött mikor 2 rendőr civil meg álított papirokat kért meg mindent és elmentek
2012. szept. 9. 22:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!