Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezzel rendőrségre fordulhatok?...

Ezzel rendőrségre fordulhatok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már kb 1 éve követnek kocsikkal emberek megvannak a rendszámok minden!! Csak attól félek hogyha feljelentem őket akkor elkapnak? vagy nem?
2012. szept. 9. 21:50
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
Esküszöm hogy elolvastam!
2012. szept. 9. 23:26
 22/53 anonim ***** válasza:
Pontosan melyik linkeket olvastad el?
2012. szept. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
A szervezett zaklatásrol és az elökészitése
2012. szept. 9. 23:29
 24/53 A kérdező kommentje:
Átnéztem az egészet
2012. szept. 9. 23:29
 25/53 anonim ***** válasza:
Beírtad a Google-ba, hogy szervezett zaklatás, és a kijövő 317000 találatot 20 perc alatt elolvastad??
2012. szept. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:
amit linkeltél cska ezt meg ami eddig törént azt irtam papirra
2012. szept. 9. 23:35
 27/53 anonim ***** válasza:

Ez mind közül a legrövidebb leírás, és még ebben is benne van a válasz arra, amit újra meg újra megkérdezel....


"A szervezett zaklatás/bandazaklatás a terrorizmus egy olyan formája, amit individuális személyek ellen alkalmaznak, azzal a rosszhiszemű céllal, hogy megrongálják az életminőségüket és öngyilkosságba kényszerítsék őket. A cél, hogy az áldozatot állandó érzelmi, pszichés és fizikai fájdalomban tartsák, lerombolják az identitását, idegösszeroppanást idézzenek elő, bebörtönztessék és/vagy elmegyógyintézetbe zárattassák, és végül öngyilkosságba kényszerítsék (vagy más módon gyilkolják meg). Mindezt jól szerkesztett rágalmak terjesztésével, vádaskodással, hamis nyomozásokkal, állandó megfigyeléssel, pszichoszomatikus kínzástaktikázásokkal, szabotázsokkal, hamis vádakkal, leplezett és nyílt életveszélyes fenyegetésekkel, vandalizmussal, megtolvajlással, szellemi tulajdonból és vagyonból való kifosztással, tudatos anyagi károkozással, megalázásokkal, érzelmi terrorral, megőrjítő taktikázásokkal, álházasságokkal és álkapcsolatokkal, és állandó zaklatással viszik véghez. A célszemélyeket körülvevő közösségek tagjait felbújtják, majd titkosszolgálati és rendőrségi irányítás alatt bandákba verődve szervezetten és szisztematikusan terrorizálják - akár éveken át. A rendőrség minden érintett országban leplezi a tevékenységet, mivel részese ennek a polgári lakósság ellen indított terrorizmusnak és leplezett holokausztnak.


Az elkövetőkkel az van elhitetve, hogy a teljesen ártatlan - náluk általában intelligensebb, erkölcsösebb, józanabb, lelkiekben gazdagabb - célszemélyek pedofilok, szexuális bűnözők és aberránsok, alkoholisták/drogosok, kémek, terroristák, ön és közveszélyes elmebetegek. A célszemélyekről MINDEN KÖRNYEZETBEN elterjesztik, hogy üldözési mániákusok, skizofrének, és általában elembetegek, hogy ezzel aláássák a szavahihetőségüket és hitelességüket, ilyen módon elérve, hogy nem-beszervezett vagy nem-felbujtott személyek magukra hagyják őket a terrorral és kínzással szemben.


A tevékenység a világ számtalan országában ÖSSZEHANGOLTAN folyik. Az áldozatok száma milliókban van. Az áldozatok között vannak kisgyermekes anyukák, 17 éves kislányok, vézna értelmiségiek, akiket előbb megtolvajoltak a szellemi tulajdonukból, szentek, civil aktivisták, 3 diplomás szuperintelligens asszonyok. Nem riktán az áldozatok gyermekeit és házi állatait is üldözésnek, kínzásnak és gyilkosságnak teszik ki. Az áldozatok ellen sok esetben gyilkossági kísérleteket hajtanak végre (megbuherált fék, mérgezés, szívinfarktus előidézése).


A tevékenység a nemzetközi jogalkalmazás értelmében egy emberiesség elleni bűnnek minősül és már folyamatban vannak nemzetközi mozgalmak, hogy az elkövetőket az Európai Emberi Jogi Bíróság és a Hágai Nemzetközi Bíróság elé vonszoljuk.


Üdvözlettel,

Hafner Gabriella


szervezettzaklatas.webs.com"

2012. szept. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:

Az első találatot linkeltem be, és abban még részletesebben van benne.

Hjaaaajj!!!! :)

2012. szept. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
köszi Gabriella :) és tudom :) de akkor most rendörség?
2012. szept. 9. 23:38
 30/53 anonim ***** válasza:
Szerintem ja. De dec.21 után vesz majd jó fordulatot szerintem...:) Addig ki kell bírni valahogy. Vagy elköltözni nyugis helyre. Azt is ki lehetne találni, miért tartanak veszélyesnek. És akkor abból a veszélyességi szempontból kikerülni a látóterükből.
2012. szept. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!