Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van esélye egy civilnek...

Van esélye egy civilnek halálra verni egy rendőrt, ha lelövi a kutyáját?

Figyelt kérdés

Nem ok nélkül.Feldöntött a kutya egy motorost,a rendőr meg lelőtte a kutyát.Egy kérdésben volt,hogy a gazdája halálra verné azt a rendőrt.

Szerintem nevetséges...


2012. szept. 15. 18:04
 1/10 A kérdező kommentje:

És most tekintsünk el attól,hogy a személy mondjuk egy jól izmolt roma férfi.

Vagy attól,hogy valaki kutyát sétáltatni is a zsebében fegyverrel megy.

2012. szept. 15. 18:06
 2/10 A kérdező kommentje:

Konrétan ez volt a válasz:

"Igen, nyilván a gazdi hibája is. Viszont azt írod, feldöntötte. Ha a kutyám feldöntene valakit és egy rendőr KILŐNÉ, biztosan nem perelnék. Viszont ott helyben halálra vertem volna a rendőrt."

2012. szept. 15. 18:08
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

A rendőr is csak ember, ugyanúgy van esélye ellene egy civilnek, mint bárki más ellen. Annyi, hogy a rendőrök kapnak közelharci oktatást, ezért nagyobb tapasztalatra, jobb képzettségre, vagy helyzeti előnyre van hozzá szükség.


Persze jogilag nem teheti meg és ezután a fél rendőrség fogja kirugdosni belőle a szart.

2012. szept. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nevetséges, diliházban a helye.

Amúgy szerintem nem sok, de ha megunta az életét, csak próbálja meg.

2012. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg lenne,ha egész életében erre gyakorolt volna.De amúgy???
2012. szept. 15. 18:22
 6/10 intrepid ***** válasza:
77%
Én is repültem már hülye kutya miatt motorról. Akár meg is halhattam volna. Ha valakinek ilyen hülye kutyája van, az vezesse megkötve. Érzelmileg tényleg nehéz feldolgozni, ha az ember szeme láttára lelövik a kutyáját, de egyet tudjon! Ő volt a hibás! A motoros családjának is nehéz lett volna feldolgozni, ha meghal a motoros rokonuk. Sokat emlegetik, a felelős kutyatartást. Az ilyen esetekre is vonatkozik. Nemcsak arra, hogy szegény utyuli-putyulinak 20 cm-rel rövidebb a lánca, hanem arra is, hogy úgy kell tartani, hogy ne okozhasson kárt. Ott a juhász, a napokban a híradóban, akinek a birkáit a kóbor kutyák ráhajtották a vonatsinekre. Azokat a birkákat nem sajnálják az állatvédők? Azok nem állatok? De ha a vadászok lelőnek 1 - 2 kóbor kutyát, akkor visítanak, mint a fába szorult féreg.
2012. szept. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj, a rendőrök sem terminátorok, ők is csak átlagemberek. Persze, hogy lenne esélye. Mondjuk az más kérdés, hogy előkapná a rendőr a gumibotot/pisztolyt/sokkolót és vége lenne a dalnak.
2012. szept. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hamár a pisztoly, úgyis kéznél van aligha.
2012. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

"Ha valakinek ilyen hülye kutyája van, az vezesse megkötve."

Szerintem meg minden esetben a gazdája hülye. Nekem képzett német juhászom van. Az udvaron szabadon mozog, azonban mindenhol le van zárva az udvar. Ha valaki bejön, azt széttépi, de soha nem engedem ki az utcára, ha pedig sétáltatni viszem, akkor szájkosár, póráz.

Szerintem mindenképpen jogos lenne ha lelőné a kutyám egy rendőr, ha én olyan felelőtlen vagyok, hogy kiengedem, vagy adok neki lehetőséget.

2012. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
30%
Feldöntött egy motorost, ezért le kell lőni... Szép, mondhatom, a kutya valószínűleg nem akarja élve megenni se a motort, sem a embert. Gondolom csak véletlen nekiment, és kész. A kutya jobban megijedt, mint a motoros, és ezért le kell lőni... Ha az én kutyámat lőné le, én addig ütném, amíg fel lehet ismerni, hogy ember volt. Ha meg nem sikerül, akkor így jártam.
2012. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!