Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha egy rendőr megpofozott...

Ha egy rendőr megpofozott miközben szolgálatban volt, akkor ha elmondom a főnökének akkor csak kirugják vagy le is csukják?

Figyelt kérdés
Azt hitte egy ügyben hogy én voltam a tettes és megpofozott az utcán.
2009. júl. 31. 20:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
újra megpofoznak.
2009. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen énis ettől félek. Ez Magyarország. Jobban teszem ha csöndbe maradok...
2009. júl. 31. 20:49
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Megpofozott? Egyszerűen lekevert pár pofont, vagy megvert rendesen? Mert azért nem mindegy.

Egyébként a főnökétől függ. Van olyan felettes, aki ezt nagyon szigorúan veszi, és vizsgálatot rendel el, van, aki elsikálja, főleg, ha jóban van az illetővel. Lutri. Vagy meghurcolják a rendőrt, vagy meghurcolnak téged. Valaki veszíteni fog. Csak félő, hogy te leszel az.

2009. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Biztos tiszteletteljesen viselkedtél vele szemben, nem kötözködtél, azért kaptál pár pofont.
2009. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Mi az, hogy én veszíthetek, ha feljelentem az engem megpofozó rendőrt? Mégis mit veszíthetek? A népszerűségemet a rendőrségen? Vagy netán egyszercsak eljönnek hozzám a rendőrök és otthon is megvernek? Azért ez még nem így működik ebben a rogyadozó országban sem. Ezzel együtt nagy fába vágod a fejszét, ha feljelented, mert valószínűleg úgy se tudod bizonyítani, látod, hogy ennél sokkal nagyobb ügyekben is letagadnak mindent a rendőrök, meg alapból hamisan tanúskodnak. Ha bizonyítani tudnád, akkor se számíts olyan nagy elmarasztalásra, a bírók is védik őket, és max valami szigorított ejnyebejnyét kapna. Ennél csúnyább ügybe keveredett rendőrök is maradtak már a testületben. Azért a rendőrnek mégiscsak magyarázkodnia kéne, amivel okozhatsz neki egy szúnyogcsípésnyi kellemetlenséget. Megéri? Nem tudom.
2009. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
miért érzem hogy ez megint egy rendőrgyűlölő,kamu/provokatív kérdés...
2009. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
21.48: Talán azért érzed, mert rendőr vagy.
2009. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%
a rendőrök csinálnak ennél sokkal durvább dolgokat is, azokat is elsikálják. Nagy fába vágod a fejszéd ha felnyomod, szerintem nem érdemes. Azon kívül, hogy én eddig szinte az összes olyan esettel egyetértek amikor a rendőrök valakit megruháztak és én megtudtam. Elég sok ilyenről tudok. Persze, ha ez csak egy sima túlkapás akkor természetesen nem.
2009. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Látod itt tartunk ebben a qurva országban h még neked kell félned nehogy tegyél már valamit a gorilla ellen, az ész megáll komolyan.

Nos valahogy ez az amin már úgy 20 éve változtatni kellene, de az átkos múlt mentalitása nem megy ki tőlünk az istennek se, látjátok .... pedig elvileg jogállam vagyunk ... ja persze. Speciel ha elhordom minden barom hülyének meg a nyelvem nyújtpogatom rá és stb, akkor max eljárást indíthatna becsületsértés miatt, de hát nálunk más a helyzet. Rendőrállamokban a rendőr szent ember, ezt jegyezd meg, ez pedig elég keményen az.

2009. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Egyik haveromat behívták állítólag tanúnak bár ezt nem tudta meg, agyonverték, ezzel kezdték, aztán ügyvédet akart hívni, akkor kirúgták a kezéből a mobilt, aztán meg a földön széttaposták darabokra, ja meg utána biztos ami biztos, még őt is megrúgdosták.


És hogy miért tudják ezeket szinte rutinszerűen sajnos megtenni következmény nélkül kedves "rendőreink"? Mert gondolj bele, mit hogyan bizonyítasz? Ott vagy egyedül 10 "ezeragyúval", na most könnyen belátható, hogy azt tesznek amit akarnak, utána pedig szintén azt mondanak amit akarnak, hát lesz arra 25 másik rendőr tanú ...

Tiszta téboly.


És merj csak szót emelni, még téged csuknak le vagy jó esetben kapsz felfüggesztettet, mert "szegény hatóságot" hamisan vádolod .... tudják ők jól, hogy nem tudsz semmit bizonyítani, és itt vége is a történetnek.


Egy olyan esetet ismerek, amikor az illető észnél volt, és a rendőrségről amint kijött, azonnal ment látletletet vetetni, na ott az orvos először is alig volt hajlandó bele írni amit állított, azaz hogy miképpen keletkeztek a sérülések ...., de aztán nagy nehezen leírta, de ne aggódj, eltusolták ezt is, az ügyészségen tett panaszt az illető a látlelettel együtt, de természetesen megjött a "kivizsgálás" eredménye, mely szerint minden bizonnyal szegény állampolgárt a rendőrségről a korházba tartó úton támadták meg suhancok és azok verték meg. Ja persze, csak én akkor is egyet kérdeztem: vajon miért ment ez az illető a kórházba látleletet vetetni? Csak nem olyan előrelátó volt, hogy tudta, ott úgyis megverik az úton, így biztos ami biztos ment a kórházba?


Emberek, ami itt folyik, az egyszerűen mnár morbid és abszurd. Még a feketéről is megmagyarázzák "hivatalos vizsgálattal", hogy az márpedig fehér. Még azt csodáltam, hogy szegény illetőt nem csukták le rágalmazásért, hiszen szegény rendőrökről milyen csúnya dolgokat mond, de aztán úgy látszik ehhez már nem volt pofájuk, mert nem volt folytatása az ügynek.


Nem durva ez?? Mindez állítólag itt Európa szívében a XXI sz-ban !! Aki nem tudná!!! TÉBOLY ! Erre mondtam én, egyetlen ilyen eset, és az illetőnek repülnie kellene a rendőrségtől ... jogállamban legalábbis.

2009. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!