Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megvan a Tánczos féle ügyben...

Megvan a Tánczos féle ügyben a kislány gyilkosa?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Állítólag tudják, ki az, de 50 évre titkosították az ügyet.
2012. szept. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Beírtam a googléba amit kérdeztél, de csak ilyen kurucos meg szentkornarádiós szennylapok jöttek ki mint hírforrás, szóval kötve hiszem.
2012. szept. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Tánczos volt az, legalabbis a tv-ben volt egy riport ott elmondtak jó pár.érdekes dolgot.
2012. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Ha Tánczos lett volna, nem titkosítják le 50 évre az ügyet.

(És nem törlik le már másodjára amit leírtam hogy állítólag kik voltak. De most már nem írom le újból.)

2012. szept. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

"Ha Tánczos lett volna, nem titkosítják le 50 évre az ügyet. "


Adjál már legyél szíves egy HIVATALOS dokumentumot arról, hogy ezt az ügyet minősítették. A szélsőjobbos, sámánhívő, szívcsakrás bulvároldalakból viszont nem kérek.

2012. szept. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Ha beírjátok a google-be, hogy Balaton Balázs, elsőnek kidobja a könyvét az ügyről. (Ő egy újságíró, akit megvertek, hogy elhallgattassák.)
2012. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

". (Ő egy újságíró, akit megvertek, hogy elhallgattassák.)"


Ja, nyilván...

2012. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem itt most nem azt kell nézni, hogy jobbos, balos, kuruc, zsidó stb. Csak előítéletektől mentesen nézni a dolgot. Az, hogy esetleg nem Tánczos volt, még nem jelenti azt, hogy rituális kivégzés történt. Lehetett akár egy perverz hajléktalan is, egy véletlenül arra tévedt aberrált valaki, ezért nem kell szerintem a politikát belekeverni. Azt, hogy Balatont megverték (amit előbb írtam), én is csak a neten olvastam. Aztán ki tudja, az adott oldal mennyire hiteles. Nem voltam ott... Az ember csak találgat.
2012. szept. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10%

"Ja, nyilván..."


??

2012. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as: Az origo hozta le hogy Balaton Balázst 3 rendőr verte meg. (aki nem tudná, a BIT-es rendszámú volkswagen-ek azok rendőrautók). Szóval elég hitelesnek tűnik. Az azonban már nem biztos hogy a Tánzcos könyv miatt, mert lehet hogy más dolog nem tettszett a rendőröknek. Mivel B.B. a "Mai Nap" munkatársa. És mert ugye az a normális hogy rendőrök újságírókat vernek. Ne felejtsük,ekkor 1999-et írunk.
2012. szept. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!