Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azért lekapcsolhat a rendőr,...

Azért lekapcsolhat a rendőr, ha a kocsiban a zenét hangosan hallgatom közlekedés közben?

Figyelt kérdés

Nagy teljesítményű kocsierősítő van az autóban (2*175W RMS) plusz egy mély hangszóró.


Általában retró zenéket szoktam hallgatni, de néha belekerül a lejátszóba Kárpátia és a Magyar Gárda Induló.


2012. szept. 26. 08:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Normális embernek nem jut eszébe annyira feltekerni a hangerőt hogy az mást komolyan zavarjon!


Gratula kedves gárdista/jobbikos hogy ennyire magasról sz.rsz másokra!


Ugyan olyan vagy mint a hangos mulatós zenét játszók a falu végén a putriban...

2012. szept. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Gyérebb forgalom mellett gondoltam, amikor hirtelen feltűnik a rendőr.

Érted? Na.

2012. szept. 26. 08:36
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Bele lehet magyarázni, hogy nem hallod a közlekedés zajait (pl egy szirénázó mentő) és ez önmagadra és másokra is veszélyes lehet.
2012. szept. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Annyira jellemző, hogy a milyen beállítottságú emberek antiszociálisak. Ezeknek már stigmáik is vannak a kocsin. Ilyenkor fékezek és elkerülöm őket.
2012. szept. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Tuning lada 12 kisebbségivel, bömbölő mulatós zene: inkább hagyom had menjenek...


Nagy Magyarországos matrica, bömbölő Kárpátiával: inkább hagyom had menjenek...


Sztereotípia de sajnos működik!


És igen, ha bömböl a zene és nem hallasz semmit abból baj lehet. Szerintem megbüntethet...

2012. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Az egy dolog, hogy igen, egy bizonyos fokon túl már megbüntethet (feljebb leírták, milyen veszélyes dolog - ez nem vicc, a közlekedés nem egy parti!), a másik dolog pedig, hogy eszedbe se jut, hogy ez másokat esetleg zavar? Van olyan hangerő, ami már igenis idegesítő és zavaró a lakosságnak/gyalogosoknak/más autósnak...


Ha ez téged ennyire nem érdekel, akkor máris kiállítottad a szegénységi bizonyítványt magadról, és kénytelen vagyok feltételezni egy embertípust az egész mögé: fajgyűlölő, öntelt, kigyúrt állat/szőke cicababa, száguldozó, "ki, ha én nem"... típus. Ez is sztereotípia, de 99%-ban sajnos igaz...

2012. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Át kellene venned a KRESZ szabályokat újra, mielőtt a hatóság kötelez rá.
2012. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 bumbi02 ***** válasza:
87%
Mikor nem hallom, hanem érzem hogy beállt mögém egy mélynyomóval felszerelt kocsi.. Nos az igen, zavar. Amúgy nem hinném hogy lekapcsolhat, ha meghallod hogy rád szirénázik, dudál, akkor ugyanúgy meghallanád a mentőt is. Amennyiben nem hallod meg, akkor már lehet hogy büntethet érte. Bár nem tudok ilyen szabályról. Én motorozás közben hallgatok zenét, de hallom a saját motorom fordulatát is, és más autókat is. No meg persze fülhallgatóval senkit se zavarok.
2012. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Én mindig mondtam hogy a gárdisták nem különbek a kisebbségtől.
2012. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Semmi köze a rendőrnek hozzá.Olyan erővel hallgathatod,ahogy jólesik.
2012. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!