Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az előbb tépte le az ablakom...

Az előbb tépte le az ablakom alatt egy roma "úriember" egy hölgy nyakláncát. Elfutott és gondoltam, hogy utánaeresztem a kutyám, mivel nem tudtam volna utolérni. De nem mertem, mivel félek, hogy engem vettek vna elő, mert megharapta a kutyám?

Figyelt kérdés
Gondolom nem cselekedtem helyesen, de nem éri meg az esetleges pénzbüntetés vagy börtön.. Ilyenkor hogy jártak volna el velem szemben a rendőrök?
2012. szept. 30. 19:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Annyira vártam már egy okostojás válaszolót..:)

1. Fél nyolckor már csak elvétve látsz egy embert, ezt használta ki ő is, hogy senki nem volt akkor ott. Mire kimentem, addigra már alig láttam és nem értem volna utol..

2. Akkor még sehol sem voltak a rendőrök, szóval azt se mondhattam, hogy autóval menjünk utána, mire pedig kiálltam volna a garázsból, addigra árkon-bokron túl lett volna.

3. Valami "fajfennttartó" szervezet úgyis megtalált volna, nekem pedig nem éri meg, mivel úgyis én jövök ki rosszul, főleg egy harcikutyával..

Azt is tehettem volna, hogy fülem botját se mozgatva, tévézek tovább a bőrkanapén..

2012. okt. 1. 16:34
 12/14 anonim ***** válasza:

"Azt is tehettem volna, hogy fülem botját se mozgatva, tévézek tovább a bőrkanapén.."

Körülbelül azt csináltad, annyi különbséggel, hogy kimentél kíváncsiskodni, majd átgondoltad a helyzetet, és nem tettél semmit.

2012. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Na igen, csak èn hívtam fel a rendőröket és én hívtam be a házba a hölgyet, hogy ne kinn ácsorogjon, hanem igyon egy jó forró teát amíg meg nem érkeznek a rend bátor őrei, csak 30 perc volt mire ideértek.. És mire kimentem, addigra öt utcasaroknyira volt, ha nem hatra..
2012. okt. 1. 20:28
 14/14 anonim ***** válasza:
Azt kellett volna mondanod, hogy a cigányt megölte a rotid, hidd el, a zsaruk azon nyomban ott lettek volna. Más kérdés, hogy valószínűleg miután megtudják, hogy milyen csínyt követtél el, megbírságolnak, és tuti nem veszik üldözőbe a tolvajt.
2012. okt. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!