Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Népszámlálás, miért nem...

Népszámlálás, miért nem fogadja el vagy valamit rosszul csináltam?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem online az adatlapokat, viszont semmi nem történik. Lépegetek a lapok között, lakáskérdőív meg személyi kérdőív és ennyi. Mivel nyugtázzam vagy véglegesítsem a kitöltést? Nem látok semmi ilyen gombot vagy ilyenek. A vicc az hogy anyánál két napja csináltam és ott simán ment most meg nem. Nagyon defektes vagyok most így estére. Segítsetek légyszi...Köszönöm
2011. okt. 13. 21:02
1 2
 1/12 Sera válasza:
Ott keresd a véglegesítést, ahol a +1személy kell hozzáadni.Csak úgy nem tünhetett el.
2011. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A lap legtetején, vagy egy Véglegesítés gomb.
2011. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

van egy Véglegesítés gomb*

bocsánat, elírtam. Én is defektes vagyok estére:)

2011. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de nincs ott :(
2011. okt. 13. 21:13
 5/12 Sera válasza:
És ha nyomsz egy f5-t?Mondjuk nem biztos,hogy segít,de megnézni se tudom, mert már 1 hete megcsináltam.
2011. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
kiírja, hogy el akarom e hagyni az oldalt...
2011. okt. 13. 21:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg másik böngészővel is. Hátha ebben valamiért nem jelenik meg. Bár kicsi az esélye, mert elvileg úgy csinálták, hogy mindegyikben jó legyen, de hát ki tudja.
2011. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
próbáltam de ott nem enged be, mert kiírja, hogy azzal az azonosítóval már bejelentkeztek :S
2011. okt. 13. 21:18
 9/12 anonim ***** válasza:

"próbáltam de ott nem enged be, mert kiírja, hogy azzal az azonosítóval már bejelentkeztek :S"

előbb az elsőből jelentkezz ki. Persze előtte mentsd el a változtatásokat.

2011. okt. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
beengedett mozzilával el se hiszem, és ott vannak a gombok :) A google Chrome-al meg nincsenek...csak el tudjam menteni..drukkoljatok.
2011. okt. 13. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!