Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Állítólagos lopás ért bevittek...

Állítólagos lopás ért bevittek, de embertelenül bántak velem. Mi akar ez lenni?

Figyelt kérdés

Tegnap délután le volt rakva egy út szélre ilyen színesfémdarabok és úgy gondoltam ez senkié lehet,és összeszedem úgysincs gazdája gondoltam leadom a Méh-telepnek egy pár kg alu cső volt.

Lopási szándék tehát nem volt bennem,azt hittem nincs gazdája.Mikor összeszedtem és indulni akartam akkor egy ember odajött és feltartott nem jöhettem el míg ki nem hívta a rendőrséget. Kijöttek a rendőrök és bevittek szabálysértésre elkövetett lopás kísérletért,mivel a fém visszakerült a helyszínen a gazdának.

Nade a rendőrkapitányságon olyan brutál módon beszéltek velem,hogy ez nem igaz.Trágár szavakkal beszéltek hozzám,pedig beismertem,a vétkemet,és hozzá tettem azt hittem a fémnek nincs gazdája,és azért akartam elvinni,nem lopni akartam,dehát ki tudta,hogy van gazdája mivel az út szélére volt lepakolva.Mondtam,hogy együttműködő leszek,de a rendőröket ez sem érdekelte,szidkozódtak,átkozódtak,veréssel fenyegettek.

Az egyik nagyon undokul beszélt velem.

Ez a rendőrség?

Még van k.épe az államnak azt mondogatni,hogy a rendőrség cég az egyik legelismert állami szerv? Hát bújjanak már el.

Ez lenne a tisztelettudó rendőrség? Ezek egy nagyon csúnyán átkozódó kis emberek s...lakjai,és még a médiának van pfája azt mondani,hogy a rendőrség tisztességes,hát nem,jó van köztük normális,mondjuk a nyomozó aki utánna kihallgatott tök rendes volt ,csak azok a járőrök akik bevittek,meg ott a közrendvédelmin.

Hát szégyelljék el nagyon magukat.Aki már elkövet egy kis hibát is azzal úgy beszélnek mint egy kutyával.

Azt bezzeg nem tudják az emberek,hogy mocskul beszélnek.

Azért is írom ide a tegnapi esetemet,hogy az emberek tudják meg minnél többen,hogy milyen a rendőrség.

Hiszen ez az állami szerv,nem tisztelt rendőrség,hanem szánalmas d...isznószájú ocsmány társaság,még azt mondta a járőr,hogy űljek le abba a székbe gyorsan,mert ha nem beleugrik a dunába. Hát ugordjon bele!

Szánalmas fé...eg társaság.



2012. okt. 2. 18:05
1 2
 11/19 bumbi02 ***** válasza:

off..


És minek mentél oda?


A kontroll szó jelentését remélem nem kell jobban kifejtenem.

2012. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%
Lopsz és még hazudsz is... tőlem aztán kaptál volna akkora sallert, hogy még a cipőméretedet is bevallod...
2012. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%
A tolvajt leugatták a zsaruk! Brühühű! Mennyünk tüntetni!
2012. okt. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%

Igen, jogosan te senkiházi!

A jogosságát senki nem vitatja (akinek egy csepp esze is van), csak a szakszerűséget (erről is sokat tudnék írni)!

Ha meg a te kocsidat gyújtogatnák "tüntetés" címén, akkor meg te rinyálnál a legjobban rendőrért. Szánalmas kis majom!

2012. okt. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%

Senki nem halt meg, szó sem volt népirtásról te kulturbarbár.

Ha pedig te nem adod meg valakinek a tiszteletet, akkor miért várod el, hogy ő megtegye?

Ez igaz a kérdező kérdésére is. Tudod azért beszéltek úgy veled, mert mint előttem is írták, napi 50 lopkodás történik, amivel nekünk kb 15 oldalas munkánk van, attól független, hogy visszakerült a cucc. Más meg 2 műszakban dolgozik, és örül, hogy a családjával lehet, te meg teljesen véletlen utánfutóval járkálsz, és összeszedsz minden hülyeséget. Irigyellek, hogy neked erre van időd, és azért is, hogy megéri üzemanyagot pazarolni pár száz forintért, amikor lehet, hogy az valakinek nagy érték.

Minden ami közterületen van, az nem a tiéd, hanem valaki másé.

2 szabálysértés létezik, ami ide tartozik, és szeretném, ha mindenki feldolgozná!

Amikor olyan tárgyat viszel el, ami biztosan valaki másnak a tulajdona, tehát ház előtt találod, vagy azonosítóval rendelkezik.

A másik pedig a jogtalan elsajátítás, amikor egy talált tárgyat nem adsz le a rendőrségen 3 napon belül.

Mindkettőt ugyan akkora szigorral bünteti a törvény.

2012. okt. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
29%
senkiházi rendőrök, civilben nyulak,még azt sem merik beismerni hogy mi a foglakozásuk
2012. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
30%
nem akarok most állást foglalni, főleg mert mindenki a kérdező ellen fordult, de a azt tudni kell, hohy a jó rendőr rossz rendőr játék nagyon is megy, tehát a pszichikai terror, már majdnem olyan dolgokat is beismersz ami nem te voltál. Csak azt akarom mondani, volt, hogy én voltam lopás áldozata és a rendőrök még engem kezdtek el vádolni meg beidézni, szóval ez a mai magyar rendőrség egy nagy rakás fo* csak a pénzbeszedésre valóak
2012. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

gondolom most szembesülsz először a pszichikai terrorral


egyébként leírnád, hogy miket mondtak még a Dunaugráson kívül?

hadd nevessek egyet


egyébként úgy kellett volna csinálnod, hogy becsöngetsz a házba, és megkérded, hogy az mi, és elviheted-e? normális helyeken ez hogyhogy működik?

2012. okt. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 ZETAS ***** válasza:
Örülj, hogy csak ordít és nem a heréidet szorítja.
2013. jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!