Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőr meg tudja állapítan...

Egy rendőr meg tudja állapítani valakiről ránézésre a korát?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nem valami emberfeletti képesség xD Csak gondolom a munkájából adódóan viszonylag pontosan meg tudja határozni valakinek az életkorát.
2012. okt. 15. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
a születési éved megadása után se tudnák.
2012. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyan,hogy tudná?Engem 15 éves koromtól kezdve mindig megállítottak a BKV ellenőrök elkérték a diákot és kikérdezték mert úgy néztem ki mint egy 20 éves.

Nem tudja a rendőr sem megállapítani a rendőrök is emberek.

2012. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan nem, de vannak erre orvosszakértő például a migránsok esetében. Ott sokszor fiatalkorúnak vallják magukat, hogy kapjanak menedékjogot, és ekkor megállapítják a korát.
2012. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vicces, de van olyan eset, amikor még az igazságügyi orvosszakértő se tudja megállapítani pontosan egy ember korát. (főleg kelet-ázsiai személyeknél)
2012. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
engem igazoltatás keretében mikor nem volt személyim se egyéb bediktáltam az adataim a születési évemmel együtt nyilván...erre azt mondja ne hülyüljek mert ez egy intézkedés...nem is tudtam elképzelni mi a baja....megkérdezte még egyzser elmondtam még egyszer...akkor meg felszólított hogy ne provokáljam őket...mondom mivele? hogy hazudok...16 vagyok és állítolag szerintük kinézek 20-22 évesnek..mondtam hogy kérdezze le az adatbázisból az adaim meglátják hogy nem hülyülök...:D
2012. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Az első válaszolónak van igaza.
2012. okt. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor így már értem =D Köszi a válaszokat =D
2012. okt. 16. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!