Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szabálysértést követtem el....

Szabálysértést követtem el. Mi történhet velem? :S

Figyelt kérdés

Egy talált telefont nem szolgáltattam vissza azonnal a tulajdonosának. Ekkor (egy éve) még nem voltam nagykorú, most már igen, de még mindig tart az ügy. Nos, azt mondták a rendőrségen, hogy vagy valamiféle figyelmeztetést kapok, vagy pedig pénzbüntetést. Elvileg nagyon piti ügynek számít és háth nem vagyok egy bűnöző típus. Soha nem tettem semmi törvényelleneset és a kéésőbbiekben sem tartom valószínűnek h bármi ilyen történne. Nem is értem..:S Nagyon nagy hülye voltam h nem adtam vissza azonnal.

A kérdésem az lenne, hogy mi történhet? és ha pénzbüntetést kapok, akkor azt hogy vonják le ha nincs jövedelmem és egyetemre járok? viszont a családi házunk 1/4 részben az én tulajdonom. Arra ráterhelhetik? vagy készpénzben is kifizethetem? ( egy kb 20 ezer ft-os telefon volt)



2012. okt. 22. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi.
2012. okt. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tomala ***** válasza:
Kifizeted csekken. Semmi baj nem lesz.
2012. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyelmeztetésben fognak csak részesíteni, tekintettel az ügy csekély súlyára és arra, hogy nem volt még szabálysértési ügyed.

Ha netán mégis pénzbüntetést szabnának ki, amire kicsi az esély, akkor valószínűleg annak is a legkisebb összegét, ami 5000 Ft, csekken kell befizetni.

2012. nov. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!