Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy szolgálatban lévő rendőr...

Egy szolgálatban lévő rendőr ilyet csinál?

Figyelt kérdés

Úristen,én nem gondoltam,volna,hogy rendőr is csinál ilyesmit:

http://www.youtube.com/watch?v=8xyqGpebUi8



2012. okt. 31. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán írják sehol sem, hogy rendőr lett volna. Utálom a rendőröket és nem védeni akarom őket, de semmi olyan jelet sem találtam a videón ami arra utalna, hogy az elkövető rendőr. Nem vágom te honnan vetted.
2012. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Nem akarok belekötni, de a videoból nem derül ki hogy a kedves ember rendőr, a police felirat nem sokat jelent.
2012. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Épp ezt írtam én is Gugu. Egyébként a rendszeresített kabát az kék és így néz ki:

Póló:

[link]


Kabát:

[link]


Komolyan nem is tudom, valamely kommandós egységnél van -e ilyen egyáltalán rendszeresítve, de azt meg végképp nem értem, ebből mért következtet valaki arra, hogy ez egy rendőr.

2012. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én láttam már rendőrt malacot lopni, halastavon gereblyézni, saját zsebre bírságolni, körtét lopni, részegen vezetni, de ez valahogy nem hasonlít rendőrre.

Szóval azért olyasmivel őket se vádoljuk amit nem követtek el.

2012. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1. A hapsin látható ruhák közül egyik sincs rendszeresítve, ellenben bármelyik piacon kapható hasonló.

2. Hiába viccelődnek sokan a rendőrök agyi képességein, de azért nincs annyira hülye rendőr, aki egyenruhában menne rabolni (de itt szó sincs ilyesmiről).

3. Látszik, hogy még pisztolytáskája sincs a fószernak, hanem (nagy erőlködés árán) a gatyeszből varázsolja elő a stukkert. (Ami a hapsit és a mozdulatait elnézve 99%, hogy gáz- vagy airsoftpisztoly.


Aki ezt a felvételt látva azt hiszi, hogy rendőr van a képen, menjen orvoshoz, mert nagyon súlyos szellemi leépülésben szenved.

2012. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A videón látható emberk kb annyira rendőr, mint amennyire te agysebész vagy.
2012. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem van FBI feliratú pólóm! akkor most amerikai titkos ügynök vagyok? juhéé!
2012. nov. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!