Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon vannak rasszist...

Magyarországon vannak rasszista rendőrök?

Figyelt kérdés

Tegnap az egyik ismerősöm barátja vitt haza minket autóval aki rendőrként dolgozik és a hazafelé vezető úton több olyan falun is áthaladtunk ahol főként romák laknak és ahogy álltak kint az utcán folyamatosan szidta őket mindegyikre tett valami megjegyzést, egy skinhead is megirigyelte volna a jelzőit...mikor cigizett a lehúzott ablakon még ki is kiabált nekik.

Ők is emberek persze, és nyilvánvaló,hogy ők sem szeretnek mindenkit de elég nyíltan szidalmazta őket, főleg,hogy engem nem is ismert, azt sem tudta kivagyok, és ha még baráti körben szidalmaz egy csoportot az elmegy, de idegen előtt is?!



2012. nov. 11. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanúgy ahogy van antiszemita zsidó is.
2012. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sok év tapasztalata és keserűsége beszélt belőle. Szakmai ártalom. Érdekes, a jász, sváb, krobót, tót meg görög települések lakóit senki sem szidja. Milyen furcsa, nem?
2012. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Vannak. Ahogy a társadalom nagy része is előítéletes, úgy a rendőrök nagy része is, ami a rasszizmusig is elmegy.
2012. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Én őszintén szólva olyan rendőrt nem is ismerek aki nem lenne rasszista. De ezek mind fehér bőrűek.
2012. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

A rendőrök csak akkor tudnak feszíteni,ha szolgálati ruhában mennek az utcán-hú én rendőr vagyok-.

Amúgy köztük vannak a legnagyobb bűnözők.

Ezt is tudják az emberek.

2012. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ha mindezt szolgálat közben tette volna akkor szerintem másnap már ki is rúgnák hisz ilyen mindig kiderül...ha nem lett volna egyértelmű civil autóval voltunk és ő is civil ruhában volt:)
2012. nov. 11. 20:54
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Persze a rendőrnek politikailag korrektnek kell lenni szolgálat közben, de mivel naponta találkozhatnak cigány bűnözőkkel, sok köztük az utóítéletes.
2012. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

A rendőrök utálják a cigányokat ,de nem tudnak fellépni ellenük rendesen mert mindenféle hülye jogszabály korlátozza őket ha ezeket megszegik az az állásukba kerülhet.


Szerinted nem vernék szét a cigányokat?Dehogynem, de nem tehetik mert akkor vége az állásuknak.


Nekem volt egy rendőr ismerősöm aki rendesen megvert pár cigányt de úgy hogy a dögevőnek eltört a lába.Az ismerősömnek a szerencséje az volt hogy jó kapcsolata volt feljebb , máskülönben kirúgták volna...

2012. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4%
Magyarországon szerintem elég nagy a rasszizmus aránya ahhoz, hogy legyenek rasszista rendőrök. Mint tűzoltók, dajkák, meg minden szakmából való emberek.
2012. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrként lesz az ember igazán cigánygyűlölő, nem rasszista.

Egy idő után elkezded utálni őket, majd belefásulsz, és letojod.

2012. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!