Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Romák, ti nem vagytok felhábor...

Romák, ti nem vagytok felháborodva a hatvani rendőr brutalitáson?

Figyelt kérdés
Én is roma vagyok de nekem felforrt a vérem amikor láttam, hogy mit csináltak ezek a rendőrnek nevezett valakik. Csak azért mert kisebbség vagyunk, akkor ilyen embertelen módon kell bánni velünk?

#Hatvan #rendőr brutalitás
2012. nov. 29. 08:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%

láttad a felvételt?

én a rendöröknek adok igazat!viselkedés nulla.el kell menni rendes munkara,nem bünözni.

2012. nov. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
44%
Én nem voltam ott, senki nem tudhatja, mi történt valójában, vagyis, hogy ki támadott először.
2012. nov. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
16%

Első: Te tudsz m,unkát adni a romáknak? Vagy csak a szád jár.

Senki nem tudja, hogy valóban mi történt. Valószínű, hogy a rendőrök túllépték a hatáskörüket. De ezt nem fogják bevallani.

Nem vagyok roma, de ez felháborító. Akkor is, ha a romák kezdték.

2012. nov. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
2012. nov. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, hogy hol voltak brutálisak a rendőrök, de a két cigányasszony "műsorát" bármely hollywoodi háborús film hangmérnöke megirigyelné.
2012. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
87%
Ez neked embertelen ? El vagy te tévedve.. Ne háborogjál itt a neten,hanem inkább nézz magadba te is.
2012. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
Igazad van kérdező, valóban felháborító, hogy a szegín bűnőző romákokkal hogy bántak! Örüljenek, hogy Magyarországon nem keményebbek a rendőrök, mert aki a rendőrt fenyegeti/megtámadja, az golyót érdemelne.
2012. nov. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

A videóban én semmi brutálisat nem látok.

Esetleg másik videóról van szó?

2012. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

"Dolgozni kellene nem bűnözni"


Ez nagy igazság a videóban.

2012. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ne panaszkodjatok a magyar rendőrökre, az amcsi rendőrök úgy lepuffantottak volna párat, mint a kutyát.
2012. nov. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!