Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Romák, ti nem vagytok felhábor...

Romák, ti nem vagytok felháborodva a hatvani rendőr brutalitáson?

Figyelt kérdés
Én is roma vagyok de nekem felforrt a vérem amikor láttam, hogy mit csináltak ezek a rendőrnek nevezett valakik. Csak azért mert kisebbség vagyunk, akkor ilyen embertelen módon kell bánni velünk?

#Hatvan #rendőr brutalitás
2012. nov. 29. 08:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%

8. vagyok

Akkor arra kérném a tisztelt lepontozókat, cáfoljanak rám!

Aki a videóba bele tud látni látható, hallható, bizonyítható erőszakot, meghívom egy sörre. :D

2012. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
76%

[link]


Nesze neked brutalitás, akkor miért nem indult eljárás a rendőrök ellen?!

2012. nov. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy másik ügy amikor a roma fickó a saját fejét verte 2x valami lepukkant suzukiba előállítás közben, hogy majd később ráverje a rendőrökre. Szánalmas az a videó is...
2012. nov. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
97%

Milyen rendőr brutalitáson? Drogterjsztőket fogtak el, ráadásul ELLENÁLTAK a rendőri intézkedésnek, még szép, hogy belevasalták őket a betonba!

Akik meg utána megostromolták a rendőrörsöt, kijárt volna a helyszíni ólomgolyó fejbe.

2012. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
95%
Szánalmas, amit a cigányok művelnek....
2012. nov. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
95%
Örülj, hogy ennyit kaptak a brutalitásból mert más országban gumi bottal vagy sokkolóval támadtak volna rá. Szartak volna rá, hogy milyen jogaid vannak. Drogot terjesztett, ellenállt akkor milyen bánásmódot akartál látni. Odamenjenek és szépen megkérjék őket a bilincs viselésére?
2012. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Fehér emberek ellen is ugyanígy lépnek fel, azt mégsem nevezzük rasszizmusnak. És nem csinálnak belőle hírt.


http://www.youtube.com/watch?v=A9QldyQwmiA

2012. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
86%

Veletek, normálisan viselkedni tudó cigányokkal, az a legnagyobb probléma, hogy közösséget vállaltok és harcoltok a vadállatként viselkedő társaitokért.

Ezt nem kéne pont tennetek. Igenis ki kell jelentenetek, hogy nagyon sajnáljátok, hogy a legtöbb cigány állati módon viselkedik és ti hálásak vagytok a magyaroknak, hogy otthont adtak nektek. Ha így tennétek, akkor a magyar társadalom is azt mondaná, hogy ez igen, tényleg vannak rendes cigányok.


De amíg azt látjuk, hogy a cigányok 90%-a brutális, kötekedő szemétláda és a maradék 10% normális még fel van háborodva, hogy a magyarok miért nem szeretik azokat a cigányokat, akik úgy viselkednek, mint a hiénák a prédával, addig ti sem lesztek megbecsülve. Nektek normális cigányoknak nem ellenünk, magyarok ellen kell harcolnotok, hanem a többi szemét cigány ellen.

2012. nov. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Én támogatom, hogy végre szedjék már ráncba a romákat.
2012. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

"Csak azért mert kisebbség vagyunk, akkor ilyen embertelen módon kell bánni velünk?"


Nem azért, mert a felvételen látható emberek cigányok. Azért, mert a felvételen látható emberek bűnözők.


Én is cigány származású vagyok (de magyarnak vallom magam), és örülök, hogy legalább itt tevékenykednek. Szánalmasnak tartom, hogy ilyen emberek cigánynak vallják magukat, és így szégyent hoznak a cigányságra.


Aki bűnöző, az kerüljön börtönbe, nem kell itt magyarázkodni.

2012. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!