Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 3100 ft-ért tesz valamit a...

3100 ft-ért tesz valamit a rendőrség?

Figyelt kérdés

Vaterán vettem valamit 3100 ft-ért egy honapja. Nem kaptam meg a csomagot,de a pénzt előre küldtem. Az elado azt irja,hogy o mar november elejen feladta a csomagot,de csak 3 hetig tartja meg az ajanlott level utan kapott bizonylatot es mar nincs meg neki.


Foglalkozik ilyennek a rendorseg?Vagy ez tul kis osszeg ahhoz?


2012. dec. 5. 00:12
 1/10 anonim válasza:
100%
Maximum annyit foglalkozik, hogy meghallgat, és közli, a Vatera figyelmeztet arra, hogy előre ne utalj pénzt! :)
2012. dec. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20.000 Ft alatt nem foglalkoznak vele. Max. meghallgatnak, de ne várj semmit. Esetleg megfenyegetheted az eladót, hogy ha nem utalja vissza a pénzt akkor feljelented. Hátha bejön.
2012. dec. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és hivatalosan amit leütöttem ár az 1500 ft, de véletlen 3000 ft-ot utaltam el ! Ha megyek a rendőrségre melyik összeget mondjam?
2012. dec. 5. 00:27
 4/10 anonim ***** válasza:
3000 mondj és vidd el a bankkivonatod bizonyítékként.
2012. dec. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudok olyat, akit emberrablás miatt kaptak el.. és kiderült, hogy mellékesen elvette a gyerek 80 forintját is. Így az emberrablás mellett még a fegyveres rablás vádját is hozzácsapták, és lényegesen nagyobb lett a büntetés. 80 Ft miatt. Úgyhogy hajrá, hátha szerencséd lesz.
2012. dec. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A rendőrség nem nagyon fog ezzel foglalkozni. AZ illető valóban feladta? Elküldte neked a feladóvény másolatát?

Mindegy.

Pert indíthatsz, de ugye nem kell mondani, hogy esélytelen, és felesleges.

Tanultál valamit, és elég olcsón! Ennyi!

2012. dec. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Foglalkozik 20 ezer alatt is. Amúgy meg a kutyát nem érdekli megtartotta e a szelvényt, mert a postán vagy ott ahol külted a pénzt nyoma van. Gondolom minimum egy beszélgetésre megkeresik a csávót. Az max tagadja, de szereztél neki egy kellemes napot, vagy ha olyan összeszarja magát és elküldi az árut vagy a pénzt. Komolyabbra nem érdemes számítani.
2012. dec. 5. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 intrepid ***** válasza:
Adjál neki negatív értékelést az üzletről.
2012. dec. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha kidobta a bizonylatot, ez az ő dolga, ebben az esetben vissza kell fizetni a pénzedet. Én mindig megőrzöm a feladószelvényeket, amíg nem kapom meg az értékelést.

Nyugodtan tedd meg a feljelentést, ez nem túl kis összeg ahhoz.

2012. dec. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet az is, hogy az eladó valóban elküldte a cuccost csak épp a postán "tünt el" nyomtalanul.

(Tudnék mesélni egy sztorit, hogy a munkatársam amerikából, amazonon rendelt, angol nyelvű szakkönyve hogy tünt el a magyar posta kezei között, majd került meg egy antikváriumban.)

2012. dec. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!