Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kedves Kollégák! Visszaszerelé...

Kedves Kollégák! Visszaszerelésemmel kapcsolatban van valami használható infótok?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, 2010.-ben diplomáztam Rtf-en Biztonsági szakirányon (civil szakirány), majd a BRFK-hoz szereltem fel próbaidős őrmesterként egy év próbaidővel. Sajnos a próbaidőm lejárta előtt nem sikerült megszereznem a szükséges végzettséget, így le kellett szerelnem 2011. júniusában (próba idő alatt azonnali hatállyal). Időközben megszereztem a felsőfokú rendőri végzettséget (rendőrszervező). Természetesen vissza kívánok menni a Céghez, ezért is adtam be a jelentkezésem egy megyei főkapitányságra, ahol jelenleg civilként dolgozom. Azonban a mostani állománytáblás problémák miatt ezen a helyen még nem kaptam kellő infót arról, hogy mikortól lenne lehetséges a visszaszerelésem.

Kérdésem, hogy esetleg Ti tudnátok-e helyett mondani, vagy bármilyen infót, azzal kapcsolatban, hogy van-e olyan kapitányság, ahol vannak szabad hiv. státuszok (tiszti v tiszthelyettesi), ahová fel tudnék szerelni minél hamarabb.

Előre is köszi a segítséget!



2012. dec. 18. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Holdudvaron, vagy a police.hu-n szoktak hirdetni státuszokat.

A fórumot csak belső gépen tudod megnyitni.

2012. dec. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi Bucsek! A Holdudvart én is szoktam nézegetni, remélem lesz hír a jövőben a státuszokkal kapcsolatban! :)
2012. dec. 18. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!