Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tudnátok nekem segíteni a...

Tudnátok nekem segíteni a TEK-kel kapcsolatban? (lent)

Figyelt kérdés
Sehol sem találok az interneten arról hírt, hogy milyen felvételi követelmények kellenek a TEK-re. Csak a fizikai van fent. Esetleg tudna valaki segíteni ebben? Köszönöm előre is! :)
2012. nov. 10. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
talán nem véletlenül... de azért sok szerencsét!
2012. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok!
2012. nov. 10. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. nem bunkózni akartam. a TEK kiemelt szerv, a rendőrségi viszonyokhoz képest nagyon jó munkakörülményekkel és fizetéssel. ezért aztán (nem kellene így lennie, de helló, Magyarország) igazán csókos is. akkor kerülsz be, ha vkit ismersz, aki betesz oda vagy vmiért te kellesz nekik annyira, h ők megkeresnek. persze ezt így nem lehet kijelenteni egy jogállamban, ezért elvileg van felvétei és lehet felvételizni, gyakorlatilag meg nem igazán. én olyanról még hírből sem hallottam, h vki csak úgy magától, hátszél nélkül jelentkezett, megfelelt a feltételeknek és csupán ezek alapján felvették. remélem meghazudtolsz, és te leszel az élő példa!
2012. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Igen, én is így hallottam róla, sajnos...
2012. nov. 10. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!