Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségi beidézést kaptam!...

Rendőrségi beidézést kaptam! Csak 14 éves vagyok, többi lent! (? )

Figyelt kérdés
Még szeptemberben, feltettem egy videót facebookra, ahogy egy lány "ellenségem" levetkőzik kamerába. kb 15 percig volt fent, ők feljelentést tettek. Azóta már kibékültünk, és a nevemet nem mondták sehol. Tudom hogy könnyen le lehet nyomozni, emiatt idézhettek be? semmi más tippem nincs! Nagyon félek, megölöm magam ha emiatt, de ha nem én akkor anyáék...
2012. dec. 20. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi azt itt nem fogjuk tudni, hogy emiatt idéztek -e. Fogod magad bemégy a megadott időpontra és mindent meg fogsz tudni.
2012. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem kell félni,mivel még igencsak fiatal vagy,sztem nem lesz belőle komoly probléma.Elmondod miért tettél ilyet stb.Persze úgy beszélnek majd veled mint egy gyerekgyilkossal,de engedd el a füled mellett,persze lássák rajtad a megbánást,és remélem nagyon meg is bántad,mert egyébként ez egy nagyon szemét dolog volt és szégyelld magad!!
2012. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz belőle semmi. Max ejnye-bejnye. Ellenben ne menj egyedül.
2012. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy érzem egy rendőrségi beidézés miatt öngyilkosnak lenni egy kicsit túlreagálása lenne a helyzetnek (mármint ha öngyilkos leszel, az biztos nagyon rossz - neked és a környezetednek is, ehhez képest egy beidézés és az azzal járó hercehurca max kellemetlen kategória).


Másfelől neked jót tesz, mert segíthet rájönni, hogy a tetteknek következményei vannak (gyanítom legközelebb nem teszel fel másokról készült meztelen videót a netre, főleg ha kiskorú/fiatal korúról van szó). Jobb ezt a tapasztalatot korán megtanulni, gyorsítja a felnőtté válást.

2012. dec. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lesz egy megróvásod, és kész. Nem kell félni. Ilyenért nem csuknak le egy 14 évest. :)
2012. dec. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

El kell, hogy kísérjen valamelyik szülőd. Egyébként az idézőn tanúkihallgatás, vagy idézés gyanúsított részére szerepel?

Bár a gyanúsítottat is szokták először tanúként meghallgatni.

(Az még a kisebbik rossz, ha a szülő mérges lesz, nem jó ám priusszal kezdeni az életet, ha később szeretnél találni állást.)

2012. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!