Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségi ügy! Szerintetek...

Rendőrségi ügy! Szerintetek rosszul tettem?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel csöngetett a rendőrség én egyedül voltam otthon és az öcsém miatt jöttek hogy menjek be érte mert bevitték. Én nem akartam kinyitni az ajtót mert féltem hogy kamu rendőrők ezért vagy 10 percig győzködtek hogy nyissam ki tényleg rendőrők aztán azt mondták ha nem nyitom ki berúgják az ajtót. De azért még is csak nekem volt igazam , hogy nem nyitottam ki először nem tudhattam, hogy nem kamu rendőrők. Bár aztán ők is mondták, hogy nekem volt igazam, hogy nem engedem be őket elsőre.


19L


2012. okt. 26. 15:40
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés? A rendőrök elszívják azt a füvet amit elvesznek az elfogottól? Mert tök úgy nézett ki az egyik mintha belenne szívva . Mert nem értettem mit mond. Össze vissza beszélt. Elég fura egy rendőr volt.
2012. okt. 26. 15:43
 2/31 anonim ***** válasza:
el
2012. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

"De azért még is csak nekem volt igazam , hogy nem nyitottam ki először nem tudhattam, hogy nem kamu rendőrők. Bár aztán ők is mondták, hogy nekem volt igazam, hogy nem "


hol itt a kérdés?

megmagyaráztad a válaszodban...


2.-ra: Szerinted a rendőrnek éjjel is fittne kell lennie?

lehet csak álmos volt, vagy mehetnéke volt haza.

2012. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
De most ilyenért komolyan kimennek házhoz, ennyire ráérnek? Nem csak simán rátelefonálnak a hozzátartozóra? Ha valaki kórházba kerül, akkor is csak telón értesítenek. Szerintem azért mentek ki, hátha lesz még fogás a háznál is, tehát hogy lesz még valaki betépve.
2012. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Te jól tetted,ne is engedj be senkit csak úgy,védtelen vagy 2 férfival szemben.Ebből nem lesz semmi.


Öcséd füvét égetik,mind1,nem a te dolgod,vissza nem kapja.De büntetés jár érte,korának megfelelő.

2012. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Miért rugnák be az ajtót hogy te menj be az öcsédért? Kit érdekel hogy bemész e vagy sem? Max. felhivnak hogy ott van, kiküldeni ezért biztos nem fognak két rendőrt.

Ezt a hülyeséget.

2012. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Ez igy hülyeség,nem rúghatja be az ajtót.Amúgy sem mennek ki,szólnak telon.Hiába tesód, és vagy nagy korú a szüleidnek kell érte menni.Mivel ők a felelnek érte nem te.Nagy kacsa az egész meséd
2012. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
"Szerintem azért mentek ki, hátha lesz még fogás a háznál is, tehát hogy lesz még valaki betépve" milyen alapon veszed , hogy a kérdező öccse szipózik?
2012. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
kedves válaszoló. azért jöttek ki mert az öcsém nem tudta a telefonszámom és értesíteni kellet egy felnőtt hozzátartozót, hogy bemegyek e érte vagy sem. és őt se beszivva fogták el csak volt nála fű és igazoltatták és akkor átnézték a zsebeit is.
2012. okt. 26. 15:52
 10/31 anonim ***** válasza:

A rendőktől kérheted az igazolványukat, ha felmutatják, akkor köteles vagy őket beengedni!

A kukucskáló keresztül is fel tudják mutatni!

Az igazolványon kell lennie egy azonosító sorszámnak!

[link]


A baloldali az igazi, alul mindig egy sorszám található, csak itt el homályosítva, a jobboldali meg hamis, mert a sorszám helyett csak police felirat van. Ez utóbbi játékboltban is kapható, de az előbbi nem!!!

2012. okt. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!