Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem kellett volna tanúként a...

Nem kellett volna tanúként a rendőrségre bevinni?

Figyelt kérdés
Rendőrök elkapták a betörőt, igazoltatták, csakhogy a lopott igazolvánnyal igazolt. Azt mondta, ő hívta a rendőröket mert látta-hallotta a zajt. Nem kellett volna bevinni?? És nem ott hagyni,futni? :O
2009. aug. 23. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

... És a rendőrök meg olyan hülyék voltak, hogy nem vették észre a lopott igazolványt, fel sem tűnt nekik, hogy a képen egészen más ember pofája virít, mint aki előttük áll... A rendőrök olyan hülyék ám, hogy aki kihívja őket, annak nem veszik fel az adatait (naná, hogy de, még a telefonba, te kretén!)...


Nem tudom, te milyen rendőrökkel találkoztál eddig, vagy egyáltalán : volt már dolgod rendőrrel?...


Kedves 12 éves!

Feküdj le szépen, már ágyban a helyed.

2009. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

előző éjszaka történt meg velem!! Úgyhogy adhatod itt nekem a nagyokost! 14 éves volt a srác a személyijén. És fiatal volt a rabló. Állítólag hasonlított rá. És a rendőrök nem tudták, hogy ki hívta őket ki, mert nem adta meg a nevét az illető. (miközben verik az ablakod, lehet neked se jutna eszedbe)

És több vagyok, mint 12, de kevesebb mint 18. Képzelheted milyen szép élmény volt erre kelni nyaralás közepette.. Kedves Okoska... :\

2009. aug. 23. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:

AHA!... Értem... 8-[

Szóval a betörő verte az ablakot... (A betörők is arról híresek, hogy betöréskor verik az ablakot jó hangosan!)

2009. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát cseszd meg! Bent voltam,nem érted?? Ha vasrúddal verik be az 1cm-es üveget, szted halk? :O
2009. aug. 24. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
itt vannak jogi dolgok, nézz körül: [link]
2009. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
XD
2009. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!