Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Dohanyozhat egy rendor szolgal...

Dohanyozhat egy rendor szolgalatban?

Figyelt kérdés
Ugy ertem ha pl gyalogosan jarorozik ragyujthat e?
2012. dec. 30. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha szabadterületen van és olyan helyen ahol semmi nem tiltja akkor rágyújthat. De nem egyszer láttam hogy trafizás közben dohányoztak olyat is láttam már hogy a kocsiba cigarettáztak parkolás közben.
2012. dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak intézkedés közben tilos neki.
2012. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Neked miért nem mindegy hogy rágyújthat-e? Nem a te dolgod..
2012. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól látom az oldal tetejét (és jó a látásom), akkor "gyakori KÉRDÉSEK" van oda írva.


Ebben a kérdésben semmi provokatív vagy sértő nincsen. Nem értem miért kell ilyen gyökér stílusban reagálni rá.

2012. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

21:15


Felőlem ott dohányzik a rendőr, ahol csak kedve tartja és lehet is, engem nem zavar, csupán kíváncsiságból kérdezem. A tahók viszont zavarnak.

2012. dec. 31. 10:12
 6/10 Gombaa válasza:

ők mindent megtehetnek.

Nem rég voltunk kint Bécsben(osztálykirándulás), kanyarba befordul a rendőr autó beleszív a cigibe és kibassza az ablakon. Kemény volt :D

2013. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat ha gorombán fogalmaztam, de tudod nagyon idegesítő, és egyben jellemző is, hogy ebben az országban senki sem a saját dolgával foglalkozik, pedig jobban tenné.

Általánossá vált a rendőrök szapulása is, kb. már azon a szinten tartunk, ha nincs semmi jó téma, akkor dobjunk fel egy provokatív kérdést a rendőrökre illetően, ezen majd biztosan jól lehet szórakozni, hiszen az ember mindig talál megértő társakra ebben a témában.


Ha jól emlékszem két kérdést tettem eddig fel erre a weblapra, de mindkettő értelmes volt, olyasmi amire tényleg szükségem volt hogy tudjam, és jobb megoldást adott esetben nem találtam, hogy megtudjam a választ. Nekem speciel eszembe sem jutna, hogy ilyen kérdést tegyek fel, annyira feleslegesnek tartom, meg hát nem mindenkinek van ennyi szabadideje. Valamint szerintem e kérdés mögött biztosan van egy cseppnyi rosszindulat is, de lehet hogy csak én látom így.


Még egyszer ne haragudj hogy durvábbra sikerült a válasz mint szerettem volna..

2013. jan. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

# 7/7 tegnap 00:22


Igen, abszolút rosszul látod, egyáltalán nem volt benne rossz indulat, ugyanis azért tettem fel a kérdést, mert rendőrnek készülök, én magam is dohányzok, és kíváncsiságból megkérdeztem. Az égvilágon semmi rossz indulat és provokáció nincs a kérdésben.

2013. jan. 4. 08:25
 9/10 anonim válasza:

Szia! Valószínű, hogy már tárgytalan a dolog, de azért megírom. Lehet, mást is érdekel. Szóval a rendőr szolgálatban nem dohányozhat, függetlenül attól, hogy utcán van-e, avagy sem.

13/2017. (III. 24.) ORFK utasítás,

43. Szolgálatban a járőrnek és az őrnek tilos minden olyan magatartás, meg nem engedett könnyítés, ami a rendőri fegyelemhez nem méltó, vagy a rendőri tekintélyt sérti, így különösen:

c) a munkaközi szüneten kívül rágógumit rágni, étkezni, lefeküdni, engedély nélkül közterületen és nyilvános helyen leülni, dohányozni;.

2018. jan. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, így utólag is köszi :) !
2019. nov. 19. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!