Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség elfogadja bizonyít...

A rendőrség elfogadja bizonyítékként a telefonnal történő videofelvételt, ha az anyám üti veri a húgomat és folyamatosan szekálja?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 12:59
 1/6 A kérdező kommentje:
jav.: telefonnal rögzített
2013. jan. 23. 13:03
 2/6 anonim ***** válasza:

teljesen egyedi az elbírálás. én egy komoly sokmilliós csalót vettem fel, aztán rá se hederítenek, és jönnek azzal, hogy mert az nem szabályos, mert a csaló úr nem adta az engedélyét a felvételhez :) na ja, csak akkor le se bukott volna.


de más esetekben meg látom, hogy mégis elfogadják, szal azt tudom mondani h meg kell próbálni, aztán majd lesz valami ...

2013. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan nem fogadhatja el, de gyakran mégis elfogadja. A bíró mindig külön mérlegeli a felvételnek az ügyben való fontosságát és bizonyító erejét. Szóval lehet, hogy elfogadja.


Viszont első körben a gyámhivatalhoz menj. Lehet, hogy saját hatáskörben intézkednek, vagy ha úgy ítélik meg az esetet, akkor ők feljelentést tesznek.

2013. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jóminőségű akkor talán figyelembe veszik. A mostani telók nagyrésze azért tűrhetű videókat csinál.
2013. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 The Vault Dweller ***** válasza:
Először mindenképp gyámhatóság, ha nem használ, akkor rendőrség. Az sem árt, ha esetleg van egy másolatod a videó fájlról, amit át tudsz adni a hatóságnak.
2013. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ZETAS ***** válasza:
A térfigyelő/biztonsági kamera felvételeit elfogadják bizonyítási eszközként, elég érdekes, hogy a mobil felvételeket csak nyögve nyelősen, de a tanúvallomásokat, azt minden további nélkül, pedig szvsz egy kép többet mond ezer szónál :)
2013. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!