Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lehet valakit tévedésből...

Hogy lehet valakit tévedésből lelőni egy vadászaton?

Figyelt kérdés

Ma két ilyen eset történt, de korábban is időnként történt ilyen. Mondani se kell, hogy én még sose vadásztam, ezért is nehezen tudom elképzelni. Összetévesztik egy vaddisznóval? Én csak természetjáróként hallok néha puskadörgést, akkor mindig meg is ijedek, de olyan esetet még nem hallottam, ahol kívülállókat lőttek volna le, mindig csak a vadászathoz tartozókat.


[link]



2013. jan. 26. 18:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Amikről eddig tudomásom van, az a vadászati szabályok be nem tartása, vagy az orvvadászok miatt volt.

Nem véletlen van szabályokhoz kötve, hogy mekkora lehet a lő sáv illetve milyen irányban lőhetnek, vagy hogy a hajtónak fényvisszaverő ruházatot kell viselnie. Az emberi ostobaságok miatt történnek ilyen balesetek.

2013. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Itt két eset van.Van amikor odalőnek ahol mozgás van de nem vad van ott hanem ember! Tehát nem győzödnek meg róla hogy mire lő a marha!Állítólag most látták a gyesznót de a goló gellert kapott.
2013. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 szokratesz ***** válasza:
93%

S van még egy nagyon fontos tényező ami befolyásolja a lelövést :) a cefre.

Olyankor képesek látni azt ami nincs is.

2013. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
49%
Jaja,zöme be van rúgva.Aki állatra lődöz,az meg is érdemli mind az ilyen baleseteket....
2013. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

És még az ilyen piti kis ügyek,hogy "vadászbaleset" rendőrségi ügy lett belőle?

Ez kisügy ahoz.

ááá emberek...

2013. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Józanon sehogy. Olyan biztonsági előírások vannak, hogy ha azok felét megszegik még akkor sem történhet ilyesmi. Kib.szott részegnek kell ahhoz lenni, hogy már ne is lásd merre van észak.
2013. jan. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
54%

"Aki állatra lődöz,az meg is érdemli mind az ilyen baleseteket...."


Mért te vegetáriánus vagy? Vagy a teszkós csülök fán terem?

2013. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
23%
Természetesen vegetáriánus vagyok.De húsevő koromban is gyáva lelketlen senkiházi embereknek tartottam a vadászokat.
2013. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
74%
Farikcsaa, majd ha lesz pár felesleges perces gondolkodj el azokon amiket írkálsz, és rá fogsz jönni mekkora baromság.
2013. jan. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 doboszoli ***** válasza:
100%

Ugyan olyan baleset, mint amikor elütik a gyalogost a zebrán. Emberi figyelmetlenség, ritkábban a technika hibája.

Csak itt a misztifikált FEGYVERREL történt az incidens, amire ráharapott a média, és a fegyvert nem ismerő rettegők.

A vadászat veszélyes üzem, ezt tudomásul kell venni, és eszerint kell művelni. Ám ettől még nem minden vadász alkoholista, agresszív gyilkos.

Nagyon szívesen mesélek a tudatos vadgazdálkodásról, a selejtezésről, a sport részéről privátban a kételkedőknek.

2013. jan. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!