Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most komolyan, ezért razziázna...

Most komolyan, ezért razziáznak? Te mit gondolsz?

Figyelt kérdés

A történet: egy vidéki kisvárosban lakom, a közelünkben a romák nemrég megvertek pár rendőrt (valaki úgyis tudni fogja, miről beszélek). Tudnivaló volt, hogy a romák már kb. 10 éve lopják az áramot és a gázt, de eddig nem bántották őket, ám most, a rendőrverés után a zsaruk azt mondták, ha ők így, akkor mi is így. Megszállták nem csak az adott várost, hanem a környéket is, köztük minket. Tudni kell, hogy ezen a környéken a romák nagyon vadak, mindent ellopnak, ami mozdítható, mindennaposak a verekedések, heti szinten vannak késelések.

A mi városunkban tudtommal van egy drogkereskedő. Egyik rendőr ismerősöm azt mondta, hogy most tisztogatás következik, van egy pár nevük a drogügyletekkel kapcsolatban, akikre le fognak csapni - vagy a drog átvételekor, vagy fogyasztás közben. Diszkréten rákérdeztem, hogy a romákkal és egyéb bűnözőkkel mi lesz; azt mondta, őket egyenlőre békén hagyják.


Most komolyan, fontosabb egy pár drogost elkapni, akik senkit sem bántanak, és amúgy is csak elterelni tudják őket? Nem mutatna jobban a rendőrségi jelentésben, hogy "emberölésért 5 évre börtönbe zárva", mint hogy "marihuána birtoklásért 6 hónapra elterelve"?

Szerintetek?



2013. febr. 9. 10:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
A ciganyok kèpesek ölni,nemhiaba megvertèk a rendöröket.Kinek van kedve életével játszani?
2013. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Halomra kéne ezeket szimplán lőni, oszt jó napot.
2013. febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az, aki a drogot árulja felétek, bír némi tekintéllyel (csak azt nem tudom miért, mert jól pofán kéne b@szni...) és ha őt beviszik és látja a sok kis surmó, visszavesznek kicsit...
2013. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az úgy ,,remek"...:S
2013. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha tolvaj cigányokat vinnék el akkor azok helyett is lesz majd másik, ha a nagy halat fogják ki egy kishal a helyébe lép és rövid időn belül ő lesz a legnagyobb.

A másik pedig,hogy a diler is lehet egy tolvaj cigány (vagy magyar) és az sem kizárt,hogy a drog váltja ki a cigókból a mértéktelen agressziót (mint írtad késelés,mindennapos verekedés,lopás van) így legalább egy pár naping panganak majd, de aztán úgy is jön egy másik diler.

Ne legyenek se tolvaj cigányok,se kábítószer kereskedők, ha ezek közül valamelyiket viszik a rendőrök az csak jó lehet.

2013. febr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%

"pár füves nem jelent veszélyt a társadalomra"


Á nem, meglát az utcán "Ú egy zombi,támadnak" előrántja a kést és leszúr téged.Vagy ne adj isten autóba ül és megy 200-al és halálra gázolja a fél családodat...erős túlzás,hogy nem jelentenek veszélyt és azért van különbség a fű és a sör között.A fű adagodat mindig növelned kell,hogy jobban érezd magad, egy idő után már nem lesz elég és valami komolyabb cucc kell.

De persze a cigányok sokkal nagyobb gondot jelentenek mint a drogosok, én csak azt akarom mondani,hogy "csak egy füves" címszóval nem lehet letudni az ilyeneket.

2013. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Csak azt nem értem, hogy ezt a cigók mind megtehetik, de ha létrejön egy magyarokból álló csoport (szerintem mindenki tudja, hogy miről beszélek) azt rögtön be kell tiltani, el kell törölni stb. Szánalom...
2013. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

A magyar rendőrség ,bűnüldözés nevetséges.Azért fizetjük őket az adónkból hogy megvédjenek.

Erre fel az autósokat baszogatják az izzókészleteket ellenőrzik meg hogy nem-e 92-vel megy 90 helyett.

A cigányoktól bezzeg nem védik meg a magyarokat.A cigányputriba nem mernek bemenni vagy nem akarnak.Akkor mi a fenének rendőrség?


Ennyi erővel adót is felesleges fizetni mert semmi haszna.

2013. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Persze, be kell tiltani, hiszen a magyarok rasszisták! A közösségi oldalakon soha nem láttam olyan kiírást, hogy "retkes cigány", de olyat, hogy "paraszt magyar", számtalanszor. Nem is tudom, kik a rasszisták...

Folyton azzal jönnek, hogy "...csak mert én cigány vagyok?". Nem veszik észre, hogy SAJÁT MAGUKAT különböztetik meg? Ha nem kezdenék el ezt a mondatot szajkózni minden egyes alkalommal, talán föl se tűnne, hogy ők cigányok...

2013. febr. 9. 12:39
 10/17 ZETAS ***** válasza:

Magyarország drogtörvénye + a kapcsolódó C lista egy überbrutális marhaság. Penetráns könyvmolyok találták ki, egy "utcai" rendőrt nem kérdeztek meg anonim, hogy most mi a véleményük drogosokkal szembeni fellépésről és milyen prioritást élvezzen a munkájukban.


Ha parancsokat osztogató rendőr lennék én is a könnyebb "zsákmányra" mennék. Ha a rendőr az oroszlán, akkor a betépett drogos a kis antilop, a cigányok meg a hiénák. Oroszlán ritkán megy neki a hiénának :D


"Tudni kell, hogy ezen a környéken a romák nagyon vadak..."

A cigányok sehol se szelídek, ahol sok van belőlük egy közösségben. Írd be a keresőbe: Sarkad roma verekedés, vagy Sarkad cigány késelés és lesz találat bőven :D


Meg visszakérdezek:

Egy füvező magyar és egy füvező cigány között (egyiket se ismered) látsz különbséget?

2013. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!