Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bolti lopás következmény?...

Bolti lopás következmény? Többi lent!

Figyelt kérdés
Január elején egyik haverommal lopni akartunk egy fülhallgatót a Tescoból, de lebuktunk, kihívták a rendőröket STB. Most hétfőn(febr.25) be kell mennünk a rendőrségre, mert ugye megtették a feljelentést de engem bűnrészesnek nyilvánítottak mert én csak takartam amíg elvette a fülhallgatót. A haverom 16 éves lesz február 24. én, én meg 16 vagyok. Milyen következményekre számíthatunk?

#bolti lopás #tesco lopás #fülhallgató lopás
2013. febr. 19. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Akik futni is hülyék ne lopjanak..
2013. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó oké tudom hogy most jönnek a válaszok hogy miért loptál, így jártál stb. de választ kértem
2013. febr. 19. 18:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha haverodnak ez volt az első akkor egy nagyobb pénzbírság (20.000-50.000 közti talán) ha nagy mázlija van akkor figyelmeztetés. Te pedig valószínűleg egy figyelmeztetést kapsz, talán egy kisebb összegű pénzbírságot.
2013. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt a pénzbírságot le is lehet ülni vagy közmunkázni ugye?
2013. febr. 19. 18:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, a szüleidnek.
2013. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tényleg a szüleinknek? ezt mi le sem tudjuk dolgozni?
2013. febr. 19. 18:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Ti pokolra juttok és meghaltok, szüleiteknek meg munkatábor és tökfőzelék.


Gondolom kaptok valami pénzbüntetést és priuszotok lesz, legközelebb felfüggesztett majd letöltendő.

2013. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
olyan nem lehet hogy kapunk egy pártfogót és egy szóbeli figyelmeztetést? jelzem megint én csak takartam szóval bűnrészes vagyok nem elkövető
2013. febr. 20. 11:38
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű figyelmeztetést kaptok mindketten(mivel szabálysértés, feltéve ha nem szedtetek le áruvédelmi címkét), legközelebb már nem lesznek ennyire elnézőek. Nem javaslom, hogy elinduljatok a leejtőn, mert nem biztos, hogy jó a börtönben leélni az ember életének a nagy részét, márpedig a legtöbben így kezdik, aztán hova jutnak...
2013. febr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!